Поломка пральної машини через деякий час після її покупки - неприємна ситуація, в якій багато хто навіть і не знає, що робити. Коли гарантія на пральну машину ще не скінчилася, виникає питання, чи можна від неї взагалі відмовитися та повернути гроші? У такій ситуації головне не панікувати, що сталося, те сталося, ніхто від цього не застрахований. По-перше треба здійснити Визов майстра по ремонту пральних машин на дом від HelpService Kiev.  Ремонт пральних машин в Броварах проводять висококваліфіковані майстри, які знають свою справу, але насамперед ми хочемо рекомендувати вам деякі поради.

Як правильно доглядати за пральною машиною автомат?

Пральна машина може вийти з ладу через низку причин. Це можуть бути як комплектуючі при складанні, так і перепад напруги в мережі. Найчастіше користувач стикається з такими проблемами:

  • машина не включається, не реагує на натискання кнопок;
  • при пранні та віджиманні машина стукає і видає гул;
  • після запуску програми машина не набирає воду;
  • дверцята барабана не відкриваються після прання.

Що робити, якщо пральна машина не працює?

Коли машина зламалася, не потрібно хаотично натискати кнопки та висмикувати шнур з розетки. Це ні до чого не приведе, а може й погіршити ситуацію. При поломці пральної машини знайдіть інструкцію та уважно її прочитайте, можливо, причина криється в порушенні умов експлуатації, наприклад, засмітився зливний фільтр. Прочистив його, проблема усунеться. У подібній ситуації насамперед потрібно виключити все, що може викликати збій в роботі машини:

  • перевірте, чи не перегнутий шланг подачі та зливу води;
  • чи відкритий кран подачі води;
  • чи не згоріла розетка і т.п.

Важливо! Не розбирайте саму пральну машину в разі поломки, не намагайтеся її ремонтувати, коли вона знаходиться на гарантії. При самостійному підключенні гарантійний строк не втрачається, якщо звичайно підключення буде грамотним та не призведе до поломки.

Як вибрати майстерню для ремонту пральної машини автомат?

Якщо машина дійсно не працює, то перше, що потрібно робити, це шукати гарантійний талон. Уважно подивіться дату придбання машинки та термін гарантії, і після цього сміливо звертайтеся в сервісний центр. До речі номер телефону сервісного центру може бути зазначений у гарантійному талоні, або на самій пральній машині. При відсутності таких номерів можна звернутися в магазин, надавши квитанцію, товарний чек та гарантійній талон на пральну машину.