З чого почати, якщо ви хочете використовувати автоматизовані складські системи, і з якими проблемами ви можете зіткнутися на цьому шляху? Постараємося не тільки відповісти на ці питання, але і допомогти зрозуміти, в який бік рухатися, щоб вже сьогодні ваш склад відповідав вимогам майбутнього.

Реалізація можливостей в автоматизованому складуванні

Сама по собі автоматизована система управління логістикою не є чимось новим для складських операцій або ширшої ланцюжка поставок. Але з недавніми досягненнями в галузі інтелектуальних розробок і можливостей Інтернету вона виходить на новий рівень складності. А це означає:

  • нові можливості для скорочення витрат на робочу силу;
  • збільшення можливостей сортування;
  • мінімізація людських помилок.

Найбільш очевидна причина сучасної програми для складу - її висока результативність впровадження. При правильному застосуванні вона зменшує кількість робочої сили, необхідної для складських операцій, забезпечує більш високу продуктивність і створює потенціал для більш ефективного використання простору приміщення. Подібні системи можуть забезпечити більшу гнучкість і оперативність при інтеграції з інтелектуальними даними і вже наявними інтегрованими системами.

Перспективи використання систем автоматизації

Автоматизація складів може усувати ризики і обмеження, пов'язані з безпекою частково або повністю. Склади, як правило, представляють собою небезпечну середу, що вимагає від підприємств йти на все, щоб оператори не наражалися на небезпеку. Автоматизовані рішення можуть знижувати подібні негативні чинники в певних завданнях, повністю усуваючи ризики для здоров'я і безпеки та обмеження.

Як системи інтегруються в склад

В рамках складського автоматизація складу може налаштовуватися безпосередньо під ваш вигляд і особливості бізнесу. Припустимо, у вас є техніка, яка допомагає в зберіганні товарів. А тепер уявімо, що автонавантажувача важко дістатися до піддонів, що зберігаються на відстані 16 метрів від землі. В даному випадку автоматична система заздалегідь надасть ідеальний розрахунок розміщення товарів, щоб у вас і використовуваної на складі техніки не виникало подібного дискомфорту. А оскільки системи управління складами можуть бути неймовірно точними, сам процес пошуку необхідного товару буде займати менше часу за операцію.

Сьогодні компанії давно перестали розглядати можливість впровадження системи управління логістикою - це стало нормою, без якої подальша ефективна життєдіяльність бізнесу може бути зведена до нуля. Подібний програми швидко підвищують ефективність складу, що призводить до прямої економії фінансових і тимчасових витрат, підвищення лояльності клієнтів і довіри до бренду.

Але ми говоримо не тільки про ефективність складу. Система управління логістикою підвищує рівень гнучкості ланцюжка поставок, який або не може бути досягнутий сьогодні, або є дуже дорогим. Виявлення потенційних проблем і досяжних вигод за допомогою автоматизації складу є важливим кроком у збільшенні прибутку вашого бізнесу.