Сперечатися про те, що насіння відіграють найважливішу роль у вирощуванні культур, швидше за все, ніхто з досвідчених городників та професійних овочівників не вирішиться. Купівлею насіння, як правило, починають займатися ближче до весни, а то й безпосередньо в період посадки городів.

Зараз більшість любителів дачного вирощування овочів і квітів, та професійні фермери замислюються про придбання посівного матеріалу взимку, і цьому є пояснення. Насамперед, тому, що в лютому саме час для початку вирощування розсади, тому, що садити насіння потрібно вчасно. Але і це не головне. Найбільш широкий асортимент насіння можна знайти на старті продажів, що припадає на зимовий час.

У наш час відшукати потрібні насіння взимку — не проблема.  До лютого вже багато спеціалізовані магазини та супермаркети пропонують найширший асортимент насіння від різних виробників в будь-якому ціновому сегменті. Інтернет-магазин агропродукції lnzweb.com продають свій товар 365 днів в році й хіба що тільки поповнюють і без того чималі запаси насіння, щоб розширити вибір, зробити його максимально великим, цікавим, доступним.  Словом, внести різноманітність і тим самим привернути увагу нових покупців і зацікавити постійних клієнтів.

На що орієнтуватися при виборі насіння

Придатність

Придатність визначає як схожість, так і подальшу долю рослин. Прострочені насіння – це ризик, на який йти не рекомендується. Крім відсутності схожості взагалі, вони можуть піднести й інші «сюрпризи». Рослина втрачає сортові якості, плодоносить погано, тому з метою отримання рясного врожаю такий матеріал не радять використовувати.

Продавець

Перед тим, як вирощувати з насіння овочі та квіти потрібно придивитися і до магазину. Купуючи у великих магазинах, як lnzweb.com прагнуть зміцнити свою репутацію і дорожать ім'ям, більше шансів купити насіння хорошої якості, з них вирощування овочів пройде гладко і без проблем. Навпаки, дрібні постачальники не завжди, але можуть обманювати покупців, продаючи їм низькоякісні насіння.

Сорт або гібрид

Насіння гібридів самостійно не вирощують, іншими словами, не збирають з плодів.  Але купити їх можна в кожній крамниці городника.  Селекціонери отримують такий посівний матеріал в результаті кропіткої роботи зі схрещування батьківських сортів рослин.  Овочі, які виростають з них, наділені певними ознаками, це може бути поліпшена лежкість плодів, витривалість несприятливих умов, стійкість до хвороб.