Бум сонячної енергетики в 2019 році, коли протягом всього 9 місяців загальні потужності сонячних Промислові сонячні електростанціїелектростанцій зросли більше ніж в 2 рази, має і зворотну негативну сторону. Перехід на зелені аукціони, на думку фахівців, буде одночасно пов'язаний зі скороченням обсягів енергогенеруючих потужностей для ВДЕ:

  • Держава вже має проблеми з розрахунками з виробниками, у яких воно викуповує «зелену» електрику за зеленими стимулюючими тарифами. Незважаючи на прагнення уряду знизити зелений тариф, інвестори навряд чи підуть на різке зниження тарифів. Якщо хтось і піде на зустріч уряду, то тільки власники сонячних і вітрових станцій, які вже повернули вкладені інвестиції, але їх число дуже незначне
  • Дефіцит балансуючих потужностей - при збереженні нинішніх темпів зростання, вже в 2020 році Україні буде потрібно близько 2 ГВт високошвидкісних балансуючих електрогенераторів, це зажадає близько 1,5 млрд інвестицій.

Виробники промислових сонячних електростанцій в Україні: Авенстон готовий до зростання конкуренції

В умовах конкурентного ринку, коли право на будівництво сонячної електростанції отримає компанія, готова продавати державі «зелену» електроенергію за найменшою вартістю, виробники промислових сонячних електростанцій в Україні будуть змушені змінювати підходи до надання послуг. Перш за все, це торкнеться проектування сонячних станцій, і компанія Авенстон вже готова до того, що прийнято називати «зробити різницю»:

  • Наші менеджери постійно моніторять світовий ринок обладнання для сонячних електростанцій, тому готові запропонувати замовнику найсучасніші та надійні комплектуючі, які дозволять домогтися найбільшої ефективності роботи станції.
  • Завдяки багаторічній співпраці із зарубіжними партнерами, нами відпрацьовані надійні логістичні схеми, які дозволяють забезпечити доставку обладнання для СЕС в найкоротші терміни і за мінімальною вартістю. Крім того, наші менеджери допоможуть в підготовці всієї необхідної документації для митного очищення вантажу.
  • В проектуванні ми використовуємо найсучасніші підходи і передове програмне забезпечення, що дозволяє по максимуму задіяти потенціал обладнання СЕС.
  • Ми розробляємо програмні продукти для управління роботою СЕС, які дозволяють підвищити ефективність роботи і знизити втрати на всіх етапах створення і передачі електроенергії.

Наші працівники мають відмінну кваліфікацію і великий досвід роботи, тому інсталяція обладнання буде виконана в точній відповідності з усіма технічними нормами і вимогами.

Промислові сонячні електростанції від компанії Авенстон - ви можете не побоюватися своїх конкурентів!