Спальня вважається особливим приміщенням, у якому люди проводять досить велику частку часу кожен день. Дуже важливо, щоб у цій кімнаті інтер’єр був не лише естетично привабливим, а ще й забезпечував розслаблюючу та спокійну атмосферу задля повноцінного відпочинку та комфортного сну.

Як підкреслюють експерти меблевого інтернет-магазину МебельОк, обираючи меблі у спальну кімнату, перш за все варто уділяти увагу матеріалам, з якого виготовлені ті чи інші елементи. Вся справа в тому, що екологічна чистота є головною умовою для прекрасного самопочуття та здорового сну. Наприклад, дерев’яне букове ліжко буде не лише екологічним, але й надійним.

Ліжко з дерева як основа в інтер’єрі спальні

Споконвіку відомо та навіть перевірено не одним, а багатьма поколіннями користувачів той факт, що дерев’яні моделі ліжок є найбільш привабливим та навіть ідеальним варіантом для спальні та її інтер’єру.

Ліжко Венеція люкс

Більша частина користувачів віддає перевагу моделям, виготовленим з бука. Така тенденція наблюдається завдяки тому, що такий матеріал забезпечує багато переваг для користувачів, що обумовлені цінними характеристиками деревини цієї породи.

Фізичні властивості бука

Що стосується фізичних властивостей деревини такої породи, треба відмітити що у якості матеріалу, використовуваного для процесу виготовлення саме ліжок, бук має високий рівень щільності деревини. За своєю міцністю та твердістю він порівнюється лише з дубом. Крім того, можна виділити ще декілька помітних переваг:

  • Відмінно справляється з задачею утримання шурупів;
  • Характеризується достойним рівнем зносостійкості;
  • Вироби з буку є досить міцними та довговічними, навіть якщо умови експлуатації є досить інтенсивними.
  • Деревина є гнучкою. Завдяки такій характеристиці, бук широко використовується для того, щоб виготовляти ліжка та ламелі, які є доброю ортопедичною основою для майбутнього матрацу.

Крім того, завдяки сучасним технологіям є можливість надавати дерев’яному виробу будь-яку форму, а також виготовляти вигнуті фасади декору, узголів’я.

Ліжко Діана

Бук вважається єдиною породою дерева, яка цілком приймається організмом людини. Щодо відповідності стандартів, які затверджені у сфері харчової промисловості, наприклад, саме з буку мають бути виготовлені палички для морозива. Особливо лікарі рекомендують обирати дитячі ліжка з цього матеріалу, адже малюки дуже люблять коштувати все «на зуб». Як показує практика, ліжка з буку зазвичай мають чудові декоративні властивості, оскільки сама деревина володіє однорідну текстурою та просто піддається фарбуванню й іншій обробці.

Як підкреслюють експерти інтернет-магазину mebelok, є думка, що бук має цілющу силу. Його досить сильна енергетика робить позитивний вплив на весь організм людини: дарує заряд бодрости, наповнює силою, підвищує стійкість до стресів та опірність до певних захворювань. Сон на ліжку з такого матеріалу, безсумнівно, буде корисним як дітям, так і дорослим.