Кожного року законодавці моди з ювелірної сфери захоплюють кожного покупця тим, що пропонують на ювелірних лавках все нові та незвичайні колекції прикрас та аксесуарів. Чому у кінцевому висновку віддати перевагу — справа суто кожного.

Експерти інтернет-магазину Злато допомагають розібратися у модних ювелірних тенденціях сучасності, втілених у вигляді золотих ланцюжків. Сучасні каталоги магазинів пропонують настільки багато прикрас, що заплутатися у виборі аксесуару можна досить швидко.

Різниця чоловічих та жіночих золотих ланцюжків

Золоті жіночі ланцюжки

Основною відмінністю між жіночими та чоловічими моделями є тип плетіння. Сьогодні виділяють три основні їх види:

  • Панцирне. В ньому ланки з’єднуються між собою в єдиній площині.
  • Якірне. Представляє собою кільця, які нагадують якірний ланцюг. Кільця з’єднуються між собою під прямим кутом у 90 градусів.
  • Бісмарк. В’язка цього плетіння має у собі ланки, кожна з яких додатково складається з різноспрямованих колечок.

Складні типи плетінь, як правило, виконуються вручну. Кожен із зазначений вище типів, можна умовно поділити ще на декілька різноманітних варіантів:

  • Ролло — це круглі ланки, що у свій час були популяризовані будинком Chopard.
  • Гарібальді — представляють собою попарно з’єднані ланки.
  • Ромбічні ланки;
  • Нона або бабусине плетіння;
  • Фігаро, у якому використовуються ланки різні за розміром.
  • Лав, згідно до назви, у ньому ланки мають вигляд сердець.

Трохи деталей про золоті ланцюги

Прийнято вважати, що більша частина ланцюгів з панцерним плетінням відповідають суто жіночим моделям, а Бісмарк — чоловічим. У цей же час, якірний тип плетіння притаманний для унісекс моделей.

Крім того, особливою увагою серед представниць жіночої статі користуються фантазійні моделі ланцюжків, що вважаються сучасним трендом поточного року. Вони представляють собою незвичайні поєднання кольорових металів, декоративних креативних елементів, багатошаровості і так далі. Експерти інтернет-магазину Злато зауважують, що такий ланцюжок виглядає як самостійна прикраса, яка навіть нагадує кольє, а тому, воно не потребує ніякої підвіски.

жіночий ланцюжок

Щодо популярних кольорів металу, наразі в моді всі відтінки золота: класичне жовте, рожеве, червоне і навіть біле. Крім того, сьогодні існують ланцюжки зі вставками різноманітних кольорів: чорного, зеленого, червоного та білого. Такі додаткові вставки можуть бути виготовлені як з дорогоцінних, так і з напівкоштовних каменів або навіть кольорової емалі. Поєднуючи такий ланцюжок із цікавою підвіскою, варто враховувати вигідні поєднання кольорів, вагу та розмір прикрас, адже завеликий кулон буде безглуздо виглядати на занадто тонкому ланцюжку і навпаки.