Компанія Партнер Трейд – це сучасний та провідний оператор ринку консалтингових, а також логістичних послуг. Наша спеціалізація полягає в наданні повного комплексу логістичних послуг, а саме:

  • морських, авіа та експрес перевезень,
  • оформлення митного,
  • зберігання вантажів,
  • операцій з експорту та імпорту.

Партнер Трейд – перший український 3pl-оператор, котрий успішно працює далеко не перший рік. За час свого існування наша компанія увійшла до числа кращих українських компаній в своїй галузі.

Переваги співпраці із Партнер Трейд

Як Ви уже могли зрозуміти, міжнародна логістика – наш профіль. Крім того ми забезпечуємо максимально зручний сервіс при цьому цілком і повністю дотримуючись рівня європейських логістичних стандартів. У своїй роботі ми дотримуємося трьох принципів, котрі є для нас головною цінністю:

  • довгостроковість;
  • надійність;
  • комфорт.

Ми гарантовано знаходимо індивідуальний підхід до кожного свого клієнта. Наша спеціалізація - мультимодальні доставки розпочинаючи від фабрики-виробника та до отримання вантажу кінцевим одержувачем. Крім того ми:

1. Задля того аби Ви завжди знали на якому із етапів знаходиться Ваш вантаж та не хвилювалися чи буде угода успішною, ми займаємося постійним супроводом та завдяки спеціальним сповіщенням завжди інформуємо Вас.

2. Завдяки довготривалій та плідній співпраці із багатьма іноземними компаніями-перевізниками наша компанія гарантує доставку вантажу будь-якої складності в максимально короткі терміни.

3. Завдяки співпраці із нами у кожного нашого клієнта є змога заощадити до 18% на вартості послуг логістики.

4. У нас доступні ціни на всі послуги, котрі гарантовано приємно здивують кожного.

Якщо бажаєте познайомитися із нами та нашими послугами, ласкаво просимо на наш офіційний інтернет сайт, який знаходиться за адресою https://partnertrade.org До речі у нас також можна дізнатися як отримати значок Amazon Prime. У нас можливо знайти усю необхідну та корисну інформацію.

Якщо ж раптом у Вас є питання або Вам потрібна допомога, звертайтеся. Ми з радістю розкажемо та при потребі допоможемо. Надзвичайно раді новим знайомствам та плідній співпраці! Чекаємо саме на Вас!