Лікування залежностей у клініці «Реванш» в Києві

Будь-який вид адикції, будь то залежність від алкоголю або наркотичних речовин, надає патогенний вплив на фізичну та психічну складову. Тому терапія наркоманії та алкоголізму повинна складатися з комплексу методів впливу.

Де вилікувати залежності в Києві?

Методичний підхід

У реабілітації аддикции однаково велике значення має:

  • медикаментозна терапія, спрямована на усунення фізичних патологій організму, що виникли під впливом алкоголю або наркотиків;

  • психотерапія, спрямована на відновлення особистості та на активізацію внутрішніх психоемоційних ресурсів хворого, з метою зміни залежної соціальної позиції, для протидії «зривів», формуванню усвідомлення своєї хвороби та бажання чинити опір патологічного потягу.

Лікування алкоголізму засноване на тих же правилах і методах, що і лікування наркоманії, тому що вони мають загальні принципи формування.

Медикаментозна терапія - швидкий та ефективний шлях до нормалізації стану. Сучасні препарати можуть забезпечити детоксикацію, позбавлення від абстиненції, корекцію стану. Однак медикаменти усувають симптоми інтоксикації, активізують адаптаційні можливості організму, позбавляють від фізичної залежності. Але лікарські препарати не можуть повністю усунути психологічну залежність.

Важливим компонентом комплексного лікування залежностей є робота психологів і психіатрів. Вони допомагають пацієнту усвідомити причини аддикции, зрозуміти необхідність лікування. Подальша робота фахівців полягає у реабілітації хворого, формуванні тверезого погляду на життя. Психологічна підтримка допомагає хворому не відчувати себе знедоленим, повірити у свої сили і можливість повного лікування.

Лікування залежностей в Києві

У клініці «Реванш» використовується всесвітньо відома методика лікування залежностей - 12 кроків. Протягом 15 років клініка застосовує перевірені та ефективні методики терапії, що дало можливість тисячам пацієнтів вилікуватися від адикції, відновити довіру близьких, повернутися в соціум і до нормального життя.

Лікування наркоманії та алкоголізму включає:

  • терапію порушень, викликаних багаторічним вживанням психоактивних речовин;

  • терапію, що попереджає рецидив захворювання;

  • корекцію психологічної складової залежності;

  • роботу з співзалежних - близьким оточенням пацієнта;

  • ресоціалізацію - повернення в соціум.

Найбільш частими причинами «зриву» є:

  • продовження контактів з компанією «товаришів по чарці» або наркоманів;

  • доступність об'єкта залежності - спиртного або наркотиків;

  • відсутність підтримки близьких.

Ізоляція від звичного оточення, недоступність аддиктора підвищують ефективність лікування. Тому ізоляція у стаціонарі клініки - головна умова успішного лікування залежностей. Щоб допомогти відновити довіру до хворого, налагодити родинні зв'язки та забезпечити моральну підтримку на етапі реабілітації з сім'єю пацієнта працюють психологи та психотерапевти.

Завдяки існуванню сайту клініки https://lechenie-narkomaniya.kiev.ua їх послугами можна користуватися дистанційно.