Кросівки даної лінійки вже багаторазово довели, що при бездоганному зовнішньому вигляді практично не мають зайвих деталей. Дану модель можна назвати справжньою перлиною всієї колекції Nike. Цю лінійку випустили на базі унікальної моделі, ідейним натхненником якої вважається сам Майкл Джордан. Завдяки якості свого виконання, ці кросівки найк аир форс купить прослужать Вам приголомшливо довго. Це взуття Ви можете вдягнути не тільки зі спортивною екіпіровкою, а й під джинси, бриджі або короткі шорти. Унікальність стилю, подарованого кросівками nike air force, гармонійно впишеться в образ кожної сучасної молодої людини або дівчини.

Верхню частину кросівок Аїр Форс дизайнерська команда Nike вирішила виконати в шкірі, що забезпечило взуттю не тільки досконалий зовнішній вигляд, а й подарувало йому неперевершену практичність. Питання забезпечення якісної вентиляції з успіхом було вирішено за допомогою перфорації в передній частині кросівок. Саме з цієї причини розглянута модель практично не схильна до сезонних обмежень. У будь-яку пору року nike air force здатні стати прикрасою Вашого гардероба. У літні місяці функція «клімат-контролю» не дозволить потіти Вашої стопі. Кожен крок, зроблений в цих кросівках, виявиться наповненим свободою і зручністю. В осінній дощ і весняне бездоріжжя це взуття буде Вам чудовим захистом від будь-яких опадів і вітру, які могли б завдати шкоди Вашому комфорту. Купити заповітну пару Air Force в Броварах Ви зможете в інтернет-магазині на сайте.

Надійна фіксація стоп в кросівках і плоска основа подарують Вам відчуття повного контролю будь-якого типу поверхні, по якій Вам доведеться пересуватися в будь-яку погоду і при будь-якої вологості. Вони не будуть прослизати, а, отже, можливість травматизму в цьому взутті зведена до мінімуму. Додатковим гарантом вашої безпеки також є надійна і стильна шнурівка цієї моделі, зовнішній вигляд якої дозволить чудово вписуватися кросівкам в будь-який гардероб і стати блискучим додатком до Вашого образу.