Далеко не кожен купальник може підкреслити достоїнства жіночого тіла, а деякі можуть ще й розкрити недоліки, тому вибір купальника - це дуже важливий і відповідальний захід для кожної жінки. Однією з моделей, в якій жінка може відчувати себе, комфортно не переживаючи за сприйняття свого тіла оточуючими це купальник фасону «бразилиана» або купальник з бразильськими трусиками верх якого може бути топом і бюстгальтером будь-якого фасону.

Назва купальника розповідає нам про історію появи цього фасону. Відомо, що першими підкреслювати сідниці і виставляти їх на огляд в купальному костюмі на огляд практично повністю почали бразилійки. Верх купальника спочатку був бюстгальтер з бретелями, проте на даний момент є маса виконання цієї деталі комплекту.

Купальник бразилиана може представляти із себе як роздільну, так і відрядну модель. Основна особливість купальника полягає в наявності у плавок глибокого вирізу по лінії стегна.

Також відмінною рисою трусів бразилиана є те, що вони мають середню посадку. За рахунок такої посадки і вирізу на плавках увазі відкривається значна частина сідниць, а ноги візуально виглядають довшими і стрункішими.

Кольорове рішення купальника часто також відповідає фарбам Бразилії, тобто яскраві кольори, в тому числі кілька одночасно - це те яким може бути купальник.

У минулому сезоні купальник бразилиана зберіг свою форму, але в більшості своїй був виконаний в пастельних тонах. Також велика кількість моделей було однотонним, а сам купальник був доповнений аксесуарами.

Майбутній сезон збереже тенденції попереднього - на піку популярності залишиться купальник з аксесуарами у вигляді кілець на плавках або в відрядна варіанті купальника. Кольорами сезону очікуються чорний і яскраві кольори, в результаті чого поряд з поєднанням різних яскравих квітка в моді однотонні яскраві купальники з плавками бразилиана і з мереживними вставками.

Зробити вибір сміливий на користь такого купальника рекомендується дівчатам, які не бояться і не соромляться своїх сідниць, хто готовий до уваги з боку як чоловіків, так і дівчат на пляжі і впевнений в тому, що відкриті сідниці - це його перевага, а не недолік.

Запрошуємо Вас придбати купальник бразилиана з гарантією якості в нашому магазині.