Пансіонат «Hospice» - гідна альтернатива послугам доглядальниць

Проблеми зі здоров'ям, зумовлені віком, змушують родичів літньої людини встати перед вибором: звернутися у спеціалізовану установу за допомогою або скористатися послугами доглядальниць. У даній ситуації важливо враховувати потреби самих стареньких. У приватному пансіонаті «Hospice», крім медичної допомоги і догляду, постояльці отримують ще й можливість вести насичене активне життя, повноцінно спілкуватися зі своїми однолітками.

Будинок пристарілих альтернатива доглядальницям!

Про переваги приватного пансіонату

Сучасні приватні пансіонати мають всі необхідні ресурси для грамотного догляду за літніми людьми. У хоспісі панує домашня, наближена до сімейної атмосфера, а сучасне обладнання, спеціальні меблі роблять проживання постояльців, у тому числі та з обмеженими можливостями, комфортним і безпечним.

Співробітники пансіонату - це фахівці, які мають достатній досвід та високий рівень кваліфікації, на відміну від багатьох доглядальниць. Персонал завжди зможе надати літній людині необхідну медичну допомогу на належному рівні, а тісна співпраця з «Швидкою допомогою» і зовсім дозволяє гарантувати максимальну безпеку.

Однак найголовніша перевага хоспісу полягає в тому, що тут люди похилого віку мають можливість повноцінно спілкуватися один з одним, знаходити собі друзів за інтересами, заводити нові знайомства, займатися захоплюючою хобі. Психологи давно встановили, що одна з головних проблем більшості людей похилого віку - це самотність і дефіцит спілкування. Саме ці фактори породжують депресії, апатію, втрату інтересу до навколишнього світу і скорочують життя людини.

Постояльцям пансіонату доступні канали:

 • прогулянки в парку на свіжому повітрі;

 • заняття в групах за інтересами;

 • читання;

 • перегляд фільмів і передач;

 • рукоділля;

 • спів;

 • танці;

 • лікувальна гімнастика;

 • музика;

 • малювання;

 • ліплення;

 • настільні ігри.

У центрі регулярно проводяться різні свята, культурні заходи, на які запрошуються і близькі родичі постояльців. Крім того, з літньою людиною працюють професійні психологи, допомагаючи йому стабілізувати психоемоційний стан, впоратися з депресіями, що особливо важливо для тяжкохворих, лежачих пацієнтів.

Яких постояльців приймає пансіонат?

Будинок пристарілих «Hospice» - це прекрасне рішення в тих випадках, коли потрібно тимчасове або постійне поселення літньої людини. Тут проводиться лікування, догляд та реабілітація при цілому ряді захворювань. Фахівці надають допомогу і спостереження:

 1. Хворим на деменцію (старече слабоумство).

 2. Людям похилого віку, які перенесли в недавньому часі травматичні ушкодження, переломи, хірургічні втручання і потребують грамотної реабілітації.

 3. Хворим, які страждають на серцево-судинними захворюваннями.

 4. Інвалідам і лежачим пацієнтам.

 5. Людям, які потребують відновлення після інфарктів або ж інсультів.

Більш детально з послугами можна ознайомитися на офіційному сайті приватного хоспісу https://hospice.com.ua/.