Доступне лікування наркоманії в Харкові

Реабілітаційний центр у Харкові «Сім доріг» пропонує комплексне лікування наркотичної залежності. У програму входить детоксикація, психологічна реабілітація, соціальна адаптація пацієнта. Ми не ставимо своїх пацієнтів на облік, дотримуємося сувору анонімність, шукаємо виключно індивідуальний підхід, максимально ефективний для конкретного клінічного випадку.

Доступе та безкоштовне лікування від наркотиків

Як ми можемо вам допомогти - крок за кроком до вирішення проблеми

Лікування наркоманії в Харкові відрізняється своїм комплексним підходом. Ми надаємо професійну допомогу, спрямовану на усунення не тільки хімічної, а й психологічної залежності від наркотиків. Програма терапевтичного курсу включає в себе наступні етапи:

  1. Попередня діагностика, що дозволяє виявити стаж і характер вживаних речовин, наявність можливої психологічної схильності, що необхідно для розробки грамотного терапевтичного курсу.

  2. «Детокс» - висновок з ломки, стабілізація фізичного стану пацієнта, усунення хімічної залежності. Для цих цілей використовуються як біологічні, так і хімічні, медикаментозні методи.

  3. Психологічна реабілітація - робота за програмою «12 кроків» з елементами Гештальт-терапії, когнітивно-поведінкової терапії, теорії мотиваційного посилення, працетерапії та інших інноваційних методик.

  4. Соціальна адаптація - надання базової соціальної, сімейної, сексуальної освіти. Проведення лекцій, тренінгів, що сприяють духовному зростанню і розкриття внутрішнього потенціалу пацієнта. Сеанси сімейної психотерапії, заняття в групах взаємодопомоги з метою відновлення втрачених міжособистісних зв'язків. Надання медичної, соціальної, психологічної допомоги після завершення курсу лікування і повернення реабілітанта додому.

У результаті такого комплексного лікування людина змінює свій світогляд, мотивації і мети. Лікування проходить в умовах госпіталізації, що дозволяє тимчасово захистити його від звичного оточення і уникнути ризиків вживання наркотиків.

Згодом після виписки у людини сформовані інші цілі, він знає, як боротися з собою, і має можливість отримання необхідної допомоги, підтримки від фахівців, нових друзів, членів своєї сім'ї. Показники ефективності програми при дотриманні всіх умов і проходженні повного курсу лікування і реабілітації становить понад 30%.

Про примусове лікування

У більшості випадків люди, що знаходяться в полоні наркотичної залежності, заперечують свою проблему і відмовляються від лікування. Що робити в подібних ситуаціях? Як допомогти близькій людині? Центр реабілітації в Харкові «Сім доріг» пропонує таке рішення проблеми, як примусове лікування наркотичної залежності. В першу чергу ви можете запросити додому фахівця нарколога для зняття наркотичної ломки, стабілізації стану пацієнта (особливо в разі передозування або важкої інтоксикації).

Другий крок - це робота з психотерапевтами. Примусове лікування не передбачає будь-якого психологічного або фізичного насильства. З людиною проводяться мотиваційні бесіди. Досвідчені фахівці знаходять вірні слова і правильний підхід до пацієнта, що сприяє визнанню проблеми, усвідомлення руйнівної дії наркотиків на його життя, майбутніх негативних наслідків і прийняття рішення про проведення курсу реабілітації. Після цього пацієнта безкоштовно доставлять в клініку, де про нього подбають професіонали.

Реабілітаційний центр «Сім доріг» пропонує ефективне лікування наркозалежності в Харкові за доступною ціною. Ми виписали 1316 реабілітантів, в корені змінивши їх життя, і обов'язково зможемо вам допомогти.

Отримати додаткову інформацію про центр «Сім доріг» можна, перейшовши безпосередньо на сайт https://sevenroads.org.ua