Вибір автомобіля — складна задача. Для прийняття рішення про покупку авто повинні збігтися кілька факторів: ціна, модель, рік випуску, пробіг, опції. Не варто обмежувати себе тільки пропозицією українських дилерів. Сьогодні є прекрасна можливість замовити авто напряму зі Сполучених Штатів. Це суттєво розширює вибір, а також заощаджує бюджет, адже держмито і доставка оплачуються компанією-посередником. Економія може скласти до 40% навіть з урахуванням вартості транспортування і розмитнення.

Компанія "Колумб Трейд" підбирає і доставляє будь-які моделі автомобілів з США. Перед продажем всі машини проходять детальну перевірку. Вона включає перевірку технічного стану авто, кількості власників, історії попередніх покупок, аварій, техобслуговування, ремонту в офіційних дилерів. У підсумковому висновку про стан авто фахівці використовують не тільки відкриті джерела інформації, але й закриті бази даних типу CAR Fax, Epic Win або Avto Check. "Колумб Трейд" гарантує надійність кожної угоди.

Завдання фахівців "Колумб Трейд" — максимальна вигода для клієнта. Уже на початковому етапі вони шукають мінімальну ціну, та беруть участь в електронних торгах для отримання найнижчої ціни на автомобіль, який сподобався.

Компанія бере на себе пошук, придбання, доставку, страховку, митне очищення. За довгі роки роботи "Колумб Трейд" сформував пул надійних брокерів і перевізників, які дозволяють виконати пригін авто в Україну оперативно та за низькою ціною.

Загальна схема роботи

Для початку співпраці досить відправити заявку, у якій указати ім'я, телефон для зв'язку, бажані параметри авто. Попередні результати будуть готові протягом 24 годин з моменту звернення. Якщо жоден із запропонованих варіантів не зацікавить, то пошук буде продовжено. Після вибору конкретної машини, весь процес її придбання лягає на плечі фахівців "Колумб Трейд". Клієнт отримує свій автомобіль так ніби він замовив його у салоні. Єдине виключення — суттєва економія.

Обмежень по моделях, що замовляються, немає: механіка, автомат, бензинові, дизельні авто, електромобілі або гібриди. Точки підзарядки електрокарів не рідкість. Вони вже розташовані у великих містах, і число їх росте щодня. Турбота про навколишнє середовище стає все більш актуальною, тому покупка екологічних машин не тільки модний, але й відповідальний вчинок.

Чекаємо Вас за адресами:

м. Київ, вул. Костянтинівська буд. 71, телефон +380 68 6297070

м. Дніпро, Мечникова 10Б, 7 поверх, офіс 702, телефон +380 96 4537070

м. Харків, Полтавський Шлях 32, окремий вхід з вулиці, телефон +380 98 0880885