Лікування алкоголізму і наркоманії у львівському відділенні центру «Медікон»

У наркологічному центрі «Медікон» успішно проходять реабілітацію різного роду патологічних залежностей пацієнтів з усієї України. Тепер послуги спеціалізованої установи, що славиться своїм професіоналізмом і високим рівнем кваліфікації фахівців, є і для жителів Львова, які зіштовхнулися з такими небезпечними захворюваннями, як наркоманія і алкоголізм.

Краще лікування наркоманії і алкоголізму у Львові

Методи лікування і послуги

Реабілітаційний центр пропонує свою допомогу всім, хто бажає подолати патологічну залежність, назавжди відмовитися від вживання наркотиків, спиртних напоїв і змінити своє життя в кращу сторону. Для досягнення цієї мети в клініці створені всі необхідні умови і ресурси. Досвідчені медики і наркологи, які мають відповідну ліцензію, проводять професійну, безболісну детоксикацію організму, що дозволяє швидко позбутися від наркотичної ломки, похмільного синдрому, вийти з запою.

Після цього починається стадія реабілітації, в ході якої з пацієнтами працюють лікарі та психологи, допомагаючи подолати хімічну і психологічну залежність, відновити фізичне здоров'я. Практикуються методи лікування працюють, про що свідчать відгуки пацієнтів, які пройшли курс реабілітації при алкогольної або наркотичної залежності.

Пацієнтам пропонуються наступні види послуг:

  1. Стаціонарне лікування наркоманії у Львові, реабілітація алкозалежних пацієнтів.

  2. Надання безкоштовних професійних консультацій в телефонному режимі.

  3. Попередня діагностика.

  4. Виклик нарколога на дім для проведення екстреної детоксикації та надання першої медичної допомоги.

  5. Лікування співзалежності у близького оточення реабілітанта (бесіди та тренінги).

  6. Допомога в соціальній адаптації колишніх залежних пацієнтів.

Центр працює цілодобово, без перерв, свят і вихідних, і готовий надати кваліфіковану допомогу, консультацію у будь-який час дня і ночі.

Консультація безкоштовна

+38 (050) 766 - 07 - 85

+38 (068) 461 - 56 - 65Про лікування наркоманії - системний підхід

Наркоманія - захворювання, що змінює обмін речовин пацієнта, що вражає його внутрішні органи, психіку, що веде до деградації особистості. Подолати патологію самостійно неможливо. Тільки комплексна реабілітація в стаціонарних умовах, що включає в себе медикаментозну терапію і психотерапевтичні методики, а також програму соціальної адаптації, дає можливість пацієнтам не тільки побороти наркоманію, а й поліпшити якість свого життя.

Професійне лікування алкозалежності

Лікування алкоголізму у Львові також проводиться в умовах госпіталізації. Не варто довіряти установам, які обіцяють швидке одужання, за допомогою кодування, гіпнозу або медикаментозної терапії. Дані маніпуляції дають лише тимчасовий, короткостроковий результат, і якщо не закріпити його грамотної психотерапією, то черговий зрив і запій - просто неминучі.

Фахівці терапію проводять в стаціонарних умовах, що дозволяють ізолювати пацієнта від звичного середовища і спілкування з друзями-товаришами по чарці. Після надання заходів першої медичної допомоги обов'язково проводиться психологічна реабілітація, заснована на принципах програми «12 кроків», доповненої іншими ефективними методиками, які підбираються індивідуально, залежно від особливостей кожного випадку.

Лікування наркоманії та алкоголізму в приватній клініці з застосуванням довгострокових або короткострокових методів проводиться анонімно і не передбачає взяття пацієнта на облік.

Детальніше ознайомитися із вищевказаною інформацією ви зможете на сайті https://nonarcotic.com.ua/uk/lviv