Компанія «Бровари Вікна» більше п’яти років займається постачанням та встановленням вікон і дверей від кращих світових виробників. Ми виконуємо замовлення будь-якого рівня складності, займаємося проектуванням і монтажем. Металопластикові вікна у нас – це надійні конструкції, які мають такі переваги, як комфортабельність, збереження тепла та ізольованість від звуків.

Які функції виконують вікна

Вікна, які ми встановлюємо в будинку чи офісі, мають виконувати важливі функції:

 • зберігати тепло взимку і прохолоду влітку;

 • перешкоджати проникненню ультрафіолетових променів;

 • захищати від шуму;

 • створювати стильний інтер’єр;

 • гарантувати безпеку.

Якісні конструкції від компанії «Бровари Вікна»

Щоб  вікна дійсно забезпечували затишок у приміщенні, продукція повинна бути сертифікованою, високоякісною. Саме такі моделі пропонує наша компанія:

 • вікна з якісних матеріалів виготовляються на високоточному європейському обладнанні;

 • у виробництві застосовують надійну, ергономічну, безшумну фурнітуру AXOR і MACO;

 • енергозбереження профілю забезпечують системи REHAU;

 • найкращі якості віконних конструкцій досягаються завдяки стильному склу від STEKO.

Відомі виробники, з якими працює компанія

Виробники, з якими працює «Бровари Вікна», є відомими в світі брендами, які гарантують якість своєї продукції. Серед них REHAU, STEKO, OPEN TECK.

 1. Відома німецька фірма REHAU є популярним розробником ефективних систем для будівництва. Завдяки постійному удосконаленню конфігурації та дизайну профілю, моделі цієї компанії належать до преміум-класу і здатні задовольнити високі вимоги елітного будівництва. Клієнт може замовити будь-які конструкції, що виконані із систем RehauBrillant, RehauSinego, EuroDesign60, EuroDesign70, RehauGeneo.

 2. Вітчизняний бренд OPEN TECK відомий на ринку будівництва понад 10 років. Система вікон від цього виробника розроблена з урахуванням кліматичних умов України. Конструкції добре зарекомендували себе в житлових приміщеннях багатоквартирних будинків, офісах, бізнес-центрах, спортивних спорудах. Основна перевага таких профілів – стійкість до змін температурних режимів та різних природних факторів.

 3. Компанія STEKO виготовляє вікна ПВХ понад 20 років на високоякісному обладнанні італійських, німецьких та словацьких фірм. Це забезпечує точність і якість елементів. Виробник пропонує конструкції від трьох до семи камер, що забезпечує різний рівень звуку і тепла. При виготовленні профілів застосовуються енергозберігаючі скляні поверхні GLASS Steko та фурнітура Steko plus.

Переваги замовлення вікон в компанії «Бровари Вікна»

 1. Ми працюємо з кращими виробниками, профіль завжди проходить перевірку на підприємстві.

 2. Вся продукція нашої компанії перевіряється контролем якості, товар з дефектами списується як бракований.

 3. Ми застосовуємо точне, сучасне, високотехнологічне, сертифіковане обладнання.

 4. Вся спеціалісти фірми мають профільну підготовку і високу кваліфікацію.

 5. Ми гарантуємо довготривалість роботи і надійність нашої продукції.

 6. Ми відповідаємо за монтаж і якість виконаних робіт.

 7. У нас вигідна і гнучка цінова політика на ринку послуг України.

Як зробити замовлення у нас

Оформити заявку та замовити вікна в нашій фірмі можна на сайті через «зворотній зв'язок». Консультант з’ясує деталі. Спеціаліст виїздить на об’єкт в день замовлення, займається вимірюванням і розрахунком. Після підписання договору і внесення передплати виконуємо замовлення. Строки обговорюються індивідуально. Ми гарантуємо своєчасне виконання проекту і встановлення вікон «під ключ».