туру будівельна Будівництво будь-якого об'єкта передбачає роботи на висоті вище людського зросту. Для цього було придумано кілька видів обладнання, які допомагають виконувати оздоблювальні роботи. До таких відносять будівельні ліси та вежі-туру. Останні названі так завдяки асоціації з військовими середньовічними вежами, які зводилися прямо біля стін фортеці під час облоги.

Відмінність між лісами і вишками полягає в розмірах і можливості переміщатися за допомогою коліщаток. Купити тури будівельні - кращий вибір, якщо вам потрібно працювати на невеликій висоті (до 20 м). Майданчик настилу може встановлюватися як зручно. Широтою платформи, як у лісів у турів немає, але на ній може розміститися один робочий з усім необхідним інструментом.

Максимальна вага, який може витримати вишка-туру - 200 кг. Це дозволяє взяти з собою для роботи все необхідне обладнання відразу, щоб не спускатися за ним або просити допомоги.

Ще одна особливість таких конструкцій - можливість використовувати всередині приміщення. Маленькі поворотні колеса дозволяють маневрувати і легко переміщати вишку по приміщенню. У моделей для зовнішніх робіт і для внутрішніх різниться ширина помосту. Для перших він може досягати 2-х метрів, другі ж обмежуються 0,7 метра. Сьогодні почали з'являтися і універсальні конструкції шириною 1,2 м.

Всі конструкції повинні бути огороджені перилами, висотою не менше ніж в метр.

Як правильно підібрати вишку-туру

Будь-яке будівельне обладнання повинне підбиратися, виходячи з необхідних завдань, які воно допоможе вирішити. Щоб правильно вибрати будівельні тури, необхідно врахувати такі чинники:

  • Необхідна вантажопідйомність.
  • Висота конструкції.
  • Ширина робочої площі.
  • Товщина робочого настилу.

Всі перераховані вище нюанси залежать від характеру виконуваних робіт, тобто необхідної мобільності, наявності маленьких підмостків для виконання робіт на малих висотах і т.п. Наприклад, якщо будуть виконуватися роботи на різній висоті, можливо, варто вибрати збірно-розбірну вишку. Також звертайте увагу на вагу, який має витримувати конструкція, щоб не нехтувати технікою безпеки.

Правильний вибір легко зробити на сайті biglesa.com.ua. Тут ви можете замовити консультацію фахівця через зворотний дзвінок. Консультанти магазину з радістю допоможуть купити вишки-тури або будівельні ліси в Одесі, Києві, Харкові та у Львові. Для інших же міст можна замовити доставку Новою Поштою.