Що придбати перш за все

Дитячі іграшки – це перший спосіб пізнання цього світу. Підбір правильних предметів для дозвілля дуже важливий. Якщо не приділяти належної уваги вибору іграшок, дитина дуже швидко відстане в розвитку від своїх однолітків і наздогнати їх буде непросто.

Перший місяць свого життя малюк постійно перебуває в близькому контакті з дорослими і додаткові гри йому ні до чого. Після першого місяця діти починають стежити за особами дорослих, а на другому місяці їх вже цікавлять оточуючі предмети. Відмінний хід – розвісити над ліжечком різні геометричні фігури або наклеїти на стелю малюнки. Головне – не переборщити з кількістю яскравих предметів, які не дадуть малюкові сфокусуватися. У такому віці пора давати дитині брязкальця.

Іграшки для немовлят до року

Розглянемо по місяцях, які краще підбирати іграшки для діток:

  • 3-6 місяців. В цей час малюк починає більше рухатися, а це значить, що його потрібно іноді діставати з ліжечка і садити на килимок або манеж. Дуже важливо, щоб іграшки, що ви придбаєте на сайті toyexpress.com.ua, були різні між собою за формою і фактурою. Не можна забувати про предмети, які видають звуки: дзвіночки, дитячі музичні інструменти, звірі-пищалки і так далі. Таке проведення дозвілля допоможе налагодити роботу між різними відділами мозку і навчить дитину діяти осмислено, переслідуючи певну мету, що дуже важливо для подальшого розвитку.

  • 6-9 місяців. Активно розвивається дрібна моторика рук, дитина починає більше рухатися. Її дії стають більш осмисленими. Можна читати малюкові казки з великих книг, в яких багато яскравих малюнків. Коли виповнилося 8-9 місяців, можна використовувати toyexpress.com.ua/catalog/tovary-dlya-malyshey/hodunki-i-katalki дитячі ходулі, що сприяють підготовці дитини до перших самостійних кроків.

  • 9-11 місяців. Діти стають тямущі, активніші й починають розуміти, що можна грати не тільки однією річчю, а відразу двома або трьома. Вони перевіряють, як різні предмети взаємодіють один з одним. В цей період часу варто придбати розбірні пірамідки, кубики, невеликий конструктор і так далі.

Дуже важливо купувати тільки якісні іграшки, адже безпека дитини понад усе. Вони ні в якому разі не повинні розбиватися або ламатися. Не можна купувати предмети з великою кількістю дрібних деталей. Всі дитячі товари до 1 року слід ретельно перевіряти, починаючи від репутації виробників, відгуків про їх продукцію, що випускається, і закінчуючи зовнішнім виглядом предмета.