картина на чорному полотніПри бажанні зробити «вау-ефект», багато хто шукає оригінальні програми та незвичайні номери. Багато шоу, які пропонують різні організації, зовсім не дивують запрошених гостей. Але так не можна сказати про картини на чорному полотні, які завжди виглядають цікаво та досить незвично.

Шоу «Зоряний Пил»

Дана шоу-програма проводитися професійними художниками, які під ритмічну музику наносять пензлем зображення на полотно. Дана послуга сьогодні користується доволі широким попитом серед клієнтів, а тому підходить для будь-якого святкового приводу:

  • весілля;
  • ювілей;
  • корпоративний вечір або презентація;
  • подарунок на День Народження;
  • оригінальна пропозицію руки і серця.

В ході проведення шоу на полотні може створюватися будь-який малюнок, причому ніхто з присутніх не зможе навіть вгадати виконане на полотні зображення до тих пір, поки художником не нанесеться спеціальний золотий пил. У підсумку всі гості будуть у захваті, так як зоряний портрет не залишив ще нікого байдужим. А тому замовити зоряне шоу можна не тільки на своє свято, а й в якості подарунка близькій вам людині. Такий незвичайний портрет неодмінно стане приємною несподіванкою для винуватця торжества. Головною перевагою такого шоу є те, що картина створюється за лічені миті прямо на очах у запрошених гостей, а тому можна не сумніватися, що вся запрошена на свято публіка буде, не відриваючи погляду, спостерігати за впевненими рухами майстра. Крім того, весь процес проходить під музику, яку клієнт може запропонувати сам або вибрати із запропонованих менеджером компанії.

Зоряне шоу на весілля

Відзначається, що найбільш цікаво даний номер виглядати на весіллі або річниці, коли художником виконується портрет подружжя. При цьому вдасться не тільки отримати оригінальний та красивий сімейний портрет, а й справжнє шоу, так як проводитися створення малюнка під ритмічну музику. А за впевненими рухами майстра, не відриваючи погляду, спостерігають всі гості, бажаючи вгадати, що буде нанесено на чорне полотно.

Де замовити картину

Щоб зоряне шоу виглядало по-справжньому ефектним, довіряти його проведення варто тільки професіоналам своєї спави. В результаті ви отримаете захоплюючий, незвичайний та незабутній номер, який стане справжньою окрасою будь-якого свята. А нагадуванням про приємний вечір стане мерехтлива картина, здатна прикрасити будь-яке приміщення.