нанесення лазурі на деревинуІснують різні лакофарбуючі матеріали, призначені для забезпечення деревині захисно-декоративних функцій. Одним з найпрактичніших та ефективних засобів є лазурь для дерева, яка має безліч унікальних позитивних якостей. Лазурі утворює привабливе напівпрозоре покриття, здатне зберігати видиму природну текстуру деревних порід, і надати захист від шкідливого атмосферного, біологічного та механічного впливу. ТМ Белинка є надійним виробником високоякісної захисно-декоративної продукції, лазурі для дерева якої можна купити, перейшовши за посиланням: https://belinka.com.ua/produkciya/lazur-dlya-dereva

В чому унікальність лазурі Belinka

Унікальність лазурі Belinka полягає в їх неповторному складі, що істотно відрізняються від інших лакофарбових декоративних матеріалів. Протягом всього існування TM Belinka кожен новий продукт багаторазово вдосконалює та випробовує як в лабораторіях, так і на будівництві і виробництві. Переваги лазурі перед іншими подібними складами полягають в наступному:

 • Довговічність досягає 10 років.
 • Лазурі Belinka безпечні для здоров'я, тому дозволені для внутрішнього оброблення деревини.
 • Склади досить водостійкі, паропроникні, мають відмінну адгезію.
 • Ідентичність відтінків визначається в лабораторних умовах, а зразки кожної партії зберігаються протягом 3 років, тому в разі нестачі матеріалу не варто переживати за підбір потрібного кольору.
 • Лазурі Belinka здатні посилювати природну красу деревини. Колір стає темніше з нанесенням кожного шару, однак якщо сталося перенасичення, можна для фінішного шару застосувати прозору лазурь, або розбавити нею кольоровий склад.
 • Завдяки вмісту в лазурі алкідних смол, склади Belinka мають малі витрати та порівняно невисоку вартість.

Рекомендації щодо застосування різних видів лазурі

 1. Для максимальної довговічності покриття важливою умовою при нанесенні лазурі є відсоток вологості дерева, яка не повинна перевищувати 20%. Це дозволить грунтовці максимально глибоко проникнути вглиб волокон, а фінішний шар лазурі надійно закріпиться з грунтом. Також потрібно застосовувати лазурь для зовнішньої обробки виключно при теплій, сухій погоді.
 2. Вибираючи лазурь, слід враховувати особливості породи деревини. Наприклад, для вагонки з сосни потрібна менша кількість декоративної просочення, ніж для оциліндрованих колод, оскільки в соснової породі містяться смоли.
 3. Оскільки верхні ділянки таких деревних виробів, як перила, колоди, альтанки, лавки найбільш схильні до ультрафіолету та опадів, слід наносити на них блакить з особливою ретельністю.
 4. Для збереження натурального кольору деревини рекомендується застосовувати склад Belinka Toplasur UV Plus, а для зміни кольору на світліший відмінно підійде Belinka Illumina.
 5. Для внутрішньої обробки можна застосовувати Belinka Lasur або склади на водній основі Belinka Interier і Belinka Interier Sauna.
 6. Щоб уникнути появи грибкових захворювань та шкідливих комах, бажано застосовувати глибоко проникаєючий антисептичний склад Belinka Base, а для вирівнювання деревини підійде Belinka Impregnant, після чого наноситься фінішний шар лазурі.