Картинки по запросу Різновиди садових гойдалок та їх особливостіСадові гойдалки колись були розкішшю, але зараз їх може дозволити собі будь-який власник приватного будинку або дачної ділянки. Зараз гойдалки це незамінний предмет інтер'єру для прикраси території і комфортного відпочинку.

Щоб не помилитися у виборі качель, потрібно звернути увагу на такі критерії:

1. Вид конструкції (домашні / вуличні, механічні / електронні, дитячі, дорослі);

2. Матеріал (дерево, пластик, метал);

3. Кількість місць (одно-, дво-, тримісні);

4. Розмір (висота, ширина);

5. Максимальне навантаження (кг);

6. Форма опори (м'яка або тверда);

7. Колір конструкції (один колір, комбінування);

8. Амплітуда розгойдування;

9. Висота і регулювання сидіння;

10. Аксесуари (накидки, подушки-спинки, водонепроникні тенти);

11. Елементи дизайну (художнє кування, різьблення та інші деталі).

Найкраще вибирати дерев'яні гойдалки, бо вони довговічні, надійні, міцні, естетично привабливі і невибагливі в догляді. Придбати якісні вироби за невисокою ціною можна в компанії Rattwood.

Серед різновидів качель виділяють:

Гойдалки-дивани – стандартні моделі, укомплектовані м'якою спинкою і широкою подушкою для сидіння. Призначені для кількох людей. Такі конструкції мають невисоку частоту коливання.

Дитячі гойдалки у вигляді канапок – одномісні вироби, що мають високу спинку і підлокітники, які забезпечують захист від падіння малюка. Моделі оснащуються музичними елементами, розраховані на одну дитину.

Гойдалки-лавки. Призначені для кількох людей (3-5). Представлені моделі в формі загальної лавки або конструкції, де з'єднується кілька місць для сидіння.

Крім цього для комфортного відпочинку під відкритим небом можна використовувати лавки з дерева. Вони оснащені спинкою, виглядають дуже органічно в саду, дуже затишні для сидіння.

 Садові меблі поєднують в собі такі переваги:

Комфортні умови. Особливо це стосується диван-гойдалок.

Різноманітність конструкцій. Крім звичайних канапок, виробники пропонують широкі моделі (ліжко-гойдалка) з навісом, що дозволяють з комфортом відпочити на свіжому повітрі. Деякі ділянки прикрашають ковані і різьблені дерев'яні гойдалки, як справжні витвори мистецтва.

Аксесуари. Садові меблі можна доповнити різноманітними подушками, москітною сіткою, придбати чохол для укриття.

Прикрашайте вашу оселю гарними та якісними садовими меблями від Rattwood.