технічні дверіВибір дверей – непростий процес, який потребує врахування безлічі нюансів. Але особливо він ускладнюється, коли треба придбати конструкції для промислового підприємства, складу, підсобного приміщення. У таких випадках звичайні двері не підійдуть. Вони просто не витримають навантаження. Необхідні практичні технічні двері, які відрізняються підвищеною надійністю і стійкістю до зносу. Виробляють такі конструкції з металу. Вони мають просте виконання і не виділяються дизайном. Упор виробники роблять на характеристики полотен.

Особливості вибору технічних дверей

Необхідно брати до уваги особливості приміщення, специфіку виробничої діяльності. Це дозволить вибрати двері з урахуванням конкретних потреб.

Приймайте до уваги рівень надійності двері. Найчастіше досить конструкції із середнім рівнем безпеки. Вони відмінно підходять для складів з обмеженим доступом, лабораторій, технічних приміщень. Однак для серверних приміщень, сховища документів необхідний більш надійний захист. Виробники випускають конструкції з механізмами автоматичного замикання, що забезпечує хорошу ізоляцію. Вони оснащуються складними захисними системами.

Особлива категорія технічних дверей – конструкції для вузькоспеціалізованих завдань. Як правило, вони оснащуються віконцем для спостереження за тим, що відбувається. Можуть бути передбачені системи моніторингу стану дверей. Такі двері теж відрізняються надійністю, можуть використовуватися у великих складах з цінними речами. Нерідко їх застосовують для лікарень – зручно мати можливість перевірити пацієнта через віконце.

Популярні протипожежні двері. Їх часто встановлюють в сховищах, в евакуаційних коридорах. Такі конструкції здатні витримувати вплив високих температур. Вони перешкоджають поширенню вогню та диму. Деякі двері здатні витримувати полум'я кілька годин. Вони рятують майно і підвищують безпеку об'єкта.

У деяких дверях передбачена вентиляція. Інші – виконані з кислотостійкої сталі. Важливо чітко уявляти умови експлуатації, щоб вибрати оптимальну конструкцію.

Практично будь-які технічні двері мають гарну ізоляцію. У тому числі звукову. В цехах, машинних відділеннях особливо важливий параметр звукопоглинання. Один з кращих варіантів – двері, що ізолюють звуки в 42 Дб. Однак якщо виробництво не гучне або мова йде про склад, цілком можна придбати варіант на 27.