Криптовалюта – це цифрова валюта, яка існує тільки у віртуальному просторі в зашифрованому вигляді, не має фізичних аналогів і державою не контролюється. Вперше цей термін був введений в 2011 році в журналі Forbes.

Багато хто задається питанням: якщо криптовалюти не мають фізичного еквівалента (купюри, монети), що робить їх такими цінними? Візьмемо, наприклад, мобільний зв'язок. Його не можна побачити чи помацати, і навряд чи кожна людина знає, кому вона зобов'язана появою такої послуги. Але тим не менш, ми всі активно нею користуємося і справно платимо провайдерам. Те ж саме і з криптовалютою: її не можна побачити або помацати в реалі, зате користувачі отримують можливість оплачувати товари і послуги анонімно і без додаткових комісій або отримувати прибуток від інвестицій.

Всі коди зберігаються в блокчейне – дослівно цю технологію можна перевести як «ланцюг блоків». Блокчейн – децентралізована система-реєстр: свого роду електронна книга, в якій є записи про всі операції з криптовалют. Вона називається децентралізованою тому, що записи зберігаються одночасно на всіх комп'ютерах в системі, а значить непідвладна комусь одному.

Криптовалюта рейтинги кращих можна дізнаватися на сайті Сryptobit.Media.

Як можна використовувати криптовалюту?

  • «Цифрова заначка». Віртуальні гроші складніше вкрасти, доступ до гаманця є тільки у власника. По суті, це персональна «банківська комірка» – тільки без посередників, яким потрібно платити комісію за зберігання.
  • Платіжний засіб. За допомогою криптовалют можна оплачувати товари і послуги.
  • Інвестиція в майбутнє. Віртуальні монети – популярний інвестиційний актив. За рахунок подорожчання валюти вкладені кошти можуть примножуватися.

Календар подій від Сryptobit.Media дозволить стежити за всім новинами криптовалют і бірж, щоб отримувати стабільний заробіток.