Хочете підтримувати себе у відмінній формі? В такому випадку спорт повинен увійти у ваше життя на регулярній основі, а не як експрес-спосіб схуднення. Щоб тренування приносили більше задоволення, були продуктивними і комфортними, необхідно придбати зручну і стильну форму. Особливо це стосується жінок. Представницям прекрасної статі важливо виглядати добре навіть під час інтенсивних фізичних навантажень.

Де купити одяг для фітнесу?

Його можна знайти в багатьох магазинах спорттоварів. Однак асортимент може бути обмежений найбільш ходовими моделями. Якщо хочете більш ексклюзивний варіант одягу, краще шукати форму через Інтернет. Відмінний жіночий одяг для фітнесу випускає бренд Nebbia. Придбати його продукцію можна в офіційному магазині. Тут вдасться знайти спортивні речі за досить привабливою ціною. Обов'язково загляньте в розділ «Розпродаж», якщо хочете заощадити.

Співпрацювати з офіційним представником бренду Nebbia зручно і безпечно. Можна не хвилюватися, що розмір одягу не підійде. У разі необхідності представники магазина з готовністю замінять товар.

В якому одязі жінкам краще займатися фітнесом?

У Nebbia Ukraine можна купити форму різного типу. Інструктори та досвідчені спортсмени рекомендують жінкам займатися фітнесом в облягаючому одязі. Він має легкий компресійний ефект, що корисно для м'язів і судин. До того ж такі речі не будуть заважати виконанню вправ. Вони можуть облягати тіло, як друга шкіра. Головне переконатися, що одяг не заважає рухам, не тисне і не тре.

Для холодної пори року можна вибрати легінси і майку. У них буде цілком комфортно займатися в спортзалі. Якщо тренування не дуже інтенсивні, можна придбати спортивну  толстовку. Для літа підійдуть облягаючі бриджі або короткі шорти. В якості верху можна надіти спортивний топ. Переконайтеся, що він буде забезпечувати хорошу підтримку грудей.

Для фітнесу зазвичай вибирають одяг з якісної синтетики. Дуже добре, якщо передбачені вставки з мембранної тканини. Вони потрібні для поліпшення вентиляції. Переконайтеся, що матеріал здатний відводити піт. До того ж на ньому не повинні проступати плями під час інтенсивних тренувань. Так ви будете почувати себе впевнено, навіть при сильних навантаженнях.

Дизайн спортивного одягу повинен бути лаконічним. Декор на речах буде тільки заважати.

Перевірте якість пошиття. Всі шви повинні бути міцними. Переконайтеся, що немає ниток, які стирчать. Сліди від голки теж повинні бути відсутніми.