Компанія «Леско» на сьогодні один із самих великих виробників поклеєного бруса в нашій країні. Наша діяльність розпочалась ще в далекому 2004 році. За час роботи ми отримали безцінний досвід, який допомагає нам братись за замовлення будь-якої складності. Саме ми започаткували в Україні ідеальний простір для життя – будинки з натуральних матеріалів.

Дерев'яні будинки під ключ це унікальна пропозиція, яка дає можливість отримати дивовижний будинок, збудований командою справжніх професіоналів. Просто уявіть, природна краса дерева в поєднанні зі сміливими рішеннями дизайнерів – це справжня казка.

Можете бути впевнені, для будівництва будинку, використовуються самі якісні та свіжі породи дерев. Це забезпечить їхню довговічність та протидію всім несприятливим погодним умовам.

Чому саме ми?

За час роботи ми виготовили понад п'ятнадцять тисяч кубометрів бруса, 140 реалізованих проектів, чотирнадцять років досвіду. Матеріали мають найвищу якість та екологічну чистоту. Деревина береться з карпатських гірських районів, де відбирається ліс тільки першого ґатунку. В нашому асортименті модернове європейське обладнання та застосування сучасних технологій. Компанія здатна видавати високі виробничі потужності, щоб задовольнити потреби усіх замовників. Найкоротші терміни виготовлення матеріалів та будівництва будинків.

Завітайте на офіційну сторінку компанії та дізнайтесь більше інформації. З нами співпрацюють сотні щасливих клієнтів, станьте і ви одним із них. Якщо виникнуть труднощі – звертайтесь до нашого менеджера, який завдяки своєму великому досвіду, допоможе вам і проконсультує щодо всіх питань. Ми працюємо для вас, перетворюючи мрії в реальність. Довіряйте тільки професіоналам своєї справи – обирайте «Леско».