То в одному, то в іншому куточку нашої планети кожну секунду відбуваються різні новини. В одній країні зустрілися президенти з метою укладення мирних відносин, в іншій - відбувся важливий футбольний матч, в третій - трапилася масштабна аварія, в четвертій - народився незвичайний дитина. Людям хочеться знати не тільки, яка політична обстановка в Україні і світі, а й новини культури, спорту чи шоу-бізу. Кожні новини України по-своєму важливі і цікаві. На нашому порталі кожен зможе знайти тільки найцікавіші та актуальні новини, що висвітлюють різні сфери. Досить просто зайти на портал і вибрати потрібну сторінку з подіями за годину, день або тиждень.

Останні новини за сьогодні в світі і Україні:

  1. Ще трохи, і вчені створять таку таблетку, яка дасть можливість є і не товстіти. Саме про це і мріють всі представниці прекрасної статі. Шляхом вирощування мишей, в геномі яких немає гена RCAN1 професор Демієн Кітінг з Університету Флиндерса побачив, що гризуни не набрали ваги зовсім, незважаючи на те, що їх харчування було з високим вмістом жиру. На думку вчених в людському організмі також присутній цей ген.

  2. Улюблена прикраса принцеси Діани прикрашала Кейт Міддлтон. Фанати герцогині Кембриджської знову мали можливість помилуватися бездоганним стилем Кейт. Вона була схожа на справжню казкову принцесу, а її голову прикрашала неймовірна тіара. Це прикраса використовується тільки на офіційних заходах і дуже любимо родом Кембриджських.

  3. Нові соціальні виплати чекають українцем. Так, було прийнято рішення виплачувати з 1 січня 2019 року соціальну допомогу особам, які доглядають за дітьми, які мають важкі захворювання, але при цьому у них ще немає групи інвалідності. Про це на засіданні уряду заявив Андрій Рева. Закон було прийнято з ініціативи деяких народних депутатів, і його повністю здійснить Міністерство соціальної політики.

Це тільки мала частина новин, які з'явилися на нашому порталі за останні 1-2 години. Тут же можна знайти і більш давні новини України та світу. Якщо потрібно постійно бути в курсі подій в країні або на світовій арені, потрібно просто регулярно відвідувати наш портал https://znaj.ua/ru. А щоб отримувати повідомлення про появу на сайті нової новини, рекомендується підписатися на розсилку. Після цього на вказану електронну скриньку надходитимуть повідомлення.