На сьогоднішній день, сучасні технології розвиваються дуже стрімко і це відклало відбиток навіть на дизайн-проект інтер'єру. Технології дозволяють втілювати найсміливіші бажання і фантазії в дизайнерських рішеннях, які переплітаються з модними тенденціями, комфортабельністю і практичністю.

Більшу частину свого часу мешканці квартири, будинків проводять в кухні або у вітальні, саме тому дизайнери вирішили створити щось оригінальне, незвичайне і унікальне. А саме, поєднати в одному приміщенні кухню і вітальню. Це досить сміливий підхід, який не потребуе розробляти спочатку дизайн вітальні, а потім окремо дизайн кухні. Це буде одне приміщення, яке буде досить гармонійним, зручним.

Залежно від розмірів приміщення і буде виходити дизайн-проект інтер'єру кухні і вітальні в цілому.

Малогабаритна кухня вітальня

Дане рішення буде актуальним для невеликих квартир, де немає величезних площ житлових приміщень. За рахунок того, що об'єднаються два приміщення в одному, можна досягти таких цілей і завдань:

  • Провести економію і оптимізацію загального місця;
  • Забезпечити багатофункціональність кімнати;
  • Створити гарний і зручний інтер'єр;
  • Збільшити дизайнерське оформлення і розділити його можливості.

Перевагою таких рішень буде як раз до речі, для тих, хто володіє невеликими квартирами або будинками з маленькою площею.

Наприклад, на сьогоднішній день нерідка ситуація, коли приміщення невдало розплановане або зовсім маленьке. В такі моменти в хід йде грамотне дизайнерське рішення - розширити корисну площу за рахунок сусідніх кімнат. Це дозволить вирішити не одну проблему, з якою господарі могли зіткнутися.

Таке рішення може відкрити можливість установки більш містких гарнітур або можливості поставити більш великий диван, додати кілька елементів декору, які перетворять приміщення.

Крім того, що оформлення приміщення буде зовсім іншим, велика кімната дозволить Вам проводити вдома різні сімейні свята та заходи. Адже тепер в кімнату - кухня вітальня ви зможете запрошувати своїх друзів.

Але одним з найбільших плюсів є те, що Ви отримаєте свободу в плануванні, будете відчувати простір і свободу руху, навіть якщо це невелика однокімнатна квартира.

Це воістину сама позитивна сторона, яка буде позначатися на загальному стані мешканців. Так вийде оптимізувати приміщення під потреби і побажання власників будинку.

Як бачите, існує маса дизайнерських рішень, які допоможуть вирішувати проблеми житла, робити його більш зручним, гармонійним і комфортним.

Якщо Вам потрібні фахівці з дизайну інтер'єру, то можете сміливо звертатися в нашу компанію. У нас працюють висококваліфіковані фахівці, які зможуть розробити дизайн вітальні, дизайн спальні або дизайн кухні.

Разом з нами Ваше житло перетвориться до невпізнання, стане багатофункціональним, модним і просто буде втіленням Вашої мрії.