У будь-яку мить життя, ви можете зіткнутися з юридичними проблемами. Часто не вистачає знань в галузі кримінального права, треба шукати юридичної допомоги. З чим, безумовно, виникає питання - кому і скільки? Надані юридичні послуги можна розділити на дві категорії захисників - особи зі статусом адвоката і без. Статус кримінальний адвокат дозволяє захищати інтереси в кримінальному судочинстві.

У практиці існує три види адвокатів: "Адвокат поліцейський"

1. Адвокат, який заробляє гроші за рахунок оплати його послуг державою (так званий сімейний адвокат - захисник). Якщо у обвинуваченого,  коштів  достатньо, він може залучити досвідченого професіонала, чиї послуги можуть бути досить дорогими.  Також держава забезпечує і оплачує йому захисника, від послуг  якого він може відмовитися.

2. На другому жанрі можуть бути виявлений  "змішаний" тип юриста, як досить досвідчений адвокат з  практикою, але не  для цілей захисту. Абсолютно незалежно від правоохоронних органів в їх діяльності, але зберігає нейтральні відносини. Запрошений в якості захисника, він буде намагатися переконати клієнта в розмірі  грошей, яких він зацікавлений. Якщо ні, то спробувати себе захистити, якщо не потрібна кількість, то, на жаль, це не допоможе.

3. Третій тип адвокатів - зазвичай захисники у віці,  які здійснюють юридичні послуги та тривалий час працювали у правоохоронних органах, тому знають систему зсередини, мають багатий досвід і велику кількість з'єднань. За призначенням працювати не будуть, а за невелику плату, теж, тому що бояться втратити бренд. Як правило, такі консультують друзів. Після отримання необхідної суми, яка може складатися з плати потрібних людей, захисники  найбільш ймовірно, будуть працювати на 100 %.

Висновок з усього вищесказаного пропонуємо простий, ваша свобода, або тривалість покарання, залежить від фінансових можливостей, так, що цініть свободу!