Нерухомість ЛьвоваВирішили перебратися до Львова? Це, дійсно, досить приваблива ідея. Місто приваблює своєю святковою і розслаблюючій атмосферою. Тут повно затишних кафе, відмінних барів і різних розважальних закладів. Місто гарне, приємно просто прогулюватися його вуличками. При цьому Львів непогано розвинений в економічному плані, цілком можна відшукати тут роботу.

Нерухомість Львова

З покупкою житла, якщо у вас є така фінансова можливість, проблем не виникне. Ринок нерухомості добре розвинений. Місто активно забудовується. Якщо вас цікавить новобудова Львова, варто звернути увагу на об'єкти від «Інтеграл Буд». Це перевірений забудовник з хорошою репутацією. На його рахунку вже є успішно завершені об'єкти, в тому числі і у Львові.

Можна інвестувати в житлові комплекси, які ще не введені в експлуатацію. В такому випадку вдасться істотно заощадити. Вкладаючи гроші в об'єкти від надійної будівельної компанії зі стабільними фінансовими показниками, ви знижуєте ризики.

Вибираємо квартиру

При покупці рекомендується враховувати безліч факторів:

  • Розташування об'єкта. Важливо, щоб навколо будівлі була розвинена інфраструктура. Переконайтеся в хорошому транспортному сполученні з іншими районами міста. Дуже добре, якщо новобудова буде в центральному районі. Потрібно заощадити? Будинки в спальних кварталах і на околиці обійдуться дешевше.
  • Метраж квартири. Цей параметр важливіший, ніж кількість кімнат. Просторе приміщення, при бажанні, можна легко розділити. А ось збільшити метраж так просто не вийде (хіба що ви купите сусідню квартиру в майбутньому). Обчисліть оптимальні параметри, склавши проект. Продумайте список речей, які обов'язково повинні уміщатися в кімнатах.
  • Поверх. Найкомфортніше жити на 3-5.

Купуючи квартиру в новобудові, обов'язково перевіряйте всі ліцензії та сертифікати.