Вибір житла – це завжди дуже відповідально і серйозно. Все більше будівельних компаній пропонують нові житлові комплекси, побудовані за сучасними європейськими стандартами. Первинний ринок нерухомості має безліч переваг в порівнянні з вторинним. І нехай покупка квартири в новобудові вийде трохи дорожче, але зате ціна буде повністю відповідати якості.

Однією з найуспішніших будівельних фірм є Alter Ego. Вона пропонує сучасні новобудови на Печерську, що забезпечують найкомфортніші умови для проживання.

Розглянемо які ж переваги мають квартири в новобудові:

1. Сучасні технології та дизайн . Технології не стоять на місці: усе розвивається, і якщо раніше будували однотипні будинки, то сьогодні проекти нових будівель гарантують майбутнє. До того ж для будівництва новобудов використовують сучасні технології та матеріали. А це означає, що вам не доведеться робити ремонт через пару років після придбання квартири, в порівнянні з вторичним ринком нерухомості.

2. Комфортні умови для життя . Сучасн і системи опалення, до того ж наявність автономного опалення, теплоізоляція будинків, зручне планування – це великі плюси новобудов. Тому що в ам не доведеться утеплювати балкон вручну, і в квартирі завжди буде тепло.

3. Доступна ціна та вигідні умови іпотеки . Квартиру в новобудові можна купити і в кредит. Тому навіть звичайна сім'я з середнім доходом може дозволити собі житло в новобудові.

4. Гарантія законності угоди . Купуючи житло в новобудові, ви можете бути впевнені, що за вашою квартирою немає попередніх угод. А значить, вам буде легко її продати або здати в оренду.

5. Індивідуальн е планування . Можливість індивідуального планування теж відноситься до переваг нових будинків. Це звичайно вирішувати вам, але тільки подумайте, на перепланування витратиться багато коштів, зусиль та немало часу. А в новобудові можна самому вирішити як саме буде виглядати кожна кімната у вашій майбутній квартирі.

6. Необмежені можливості дизайну . Це нова квартира, тому ви можете реалізувати ваші мрії, та будь-які дизайнерські ідеї щодо інтер'єру . Ви самі вирішуєте як будуть розташовані ваші меблі, як будуть виглядати світлові системи, які двері поставити і куди, чи об'єднувати балкон з вітальнею, якою буде кухня т. і. Тобто абсолютно все вирішуєте ви.

7. Продумана інфраструктура . Ще один важливий плюс – хороша інфраструктура. Новобудови пропонують систему «усе включено», так як поруч є магазини, кафе, ресторани, дитячі садки, школи та поліклініки. Ну, і звичайно ж, на території житлового комплексу розташовані: місця для паркування, дитячі майданчики і зони для відпочинку.

8. Вигідна інвестиція . Крім доступної вартості, зручного місця розташування, і хорошої інфраструктури новобудови мають ще одну перевагу. Нерухомість на первинному ринку – це і можливість гарного фінансового вкладення. Адже інфраструктура (будівництво шкіл, місць для розваг, сфер обслуговування) постійно розвивається, а значить ціна на квартиру збільшується. Це означає, що ви можете легко здати або продати квартиру.