В інтернеті є безліч новинних порталів. Більшість з них розміщують новини для різних рубрик. Є портали, присвячені виключно одній рубриці: спорту або політиці. Таких проектів в інтернеті налічується кілька десятків або навіть сотень в кожній країні. В Україні один з найбільш популярних і якісних новинних сайтів - це проект Знай.

Переваги даного проекту роблять його одним з лідерів в галузі. Сайт має дуже серйозну команду, люблячу свою справу. Це професіонали, які піклуються про численних відвідувачів порталу. Вони роблять все можливе, щоб читати новини тут було зручно.

  1. Актуальність новин. Журналісти порталу намагаються розміщувати новини якнайшвидше. Зазвичай кожні 5-7 хвилин на сайті з'являється нова інформація.

  2. Великий вибір розділів, які дозволять читати певний вид новин, не відволікаючись на інші: політика, наука, спорт, шоу-бізнес і так далі.

  3. Надійність і актуальність інформації гарантується перевіреними джерелами.

  4. Портал має сучасну платформу. Вона дозволяє всім сторінкам працювати швидко і зручно.

  5. Більшість новин мають в своєму складі фотографії або відеоролики. Вони дозволяють розкрити суть новини яскравіше і більш детально.

  6. Ви можете підписатися на розсилку новин в Viber або Telegram.

  7. Це один з небагатьох новинних проектів такого масштабу, доступний повністю українською мовою.

  8. Проект має групи в відомих соціальних мережах. Новини можна читати в Facebook або Instagram.

  9. Зручна форма пошуку по сайту допоможе знайти необхідний матеріал швидко і ефективно. Навіть, якщо він був розміщений кілька місяців тому.

Команда порталу не зупиняється на досягнутому успіху серед користувачів. Вона удосконалює свій проект постійно, роблячи його більш якісним та зручніше. Знайомтеся з найважливішими і цікавими новинами тут.