Навіть самий корисний і унікальний товар потребує реклами. Важливо донести інформацію про нього до споживачів, підтримувати їх інтерес, нагадати про себе. Зовнішня реклама відмінно справляється з цими завданнями. Особливо, коли мова йде про широкоформатний друк. Полотна білдордів, троллів, баннерів неминуче приваблюють до себе увагу.

Де замовити широкоформатний друк? Важливо звернутися в надійне рекламне агентство, яке використовує передові технології та преміум-матеріали. У такому випадку клієнт може бути впевненим, що реклама буде ефективною і прослужить довго. Хороша ідея – звернутися в рекламно-виробниче агентство Ams. В його штаті працюють досвідчені фахівці. Професійні дизайнери розроблять для вас відмінний рекламний проект, який буде враховувати специфіку підприємства, його клієнтів, конкуренцію на ринку, корпоративне оформлення. Можете подивитися готові роботи команди Ams на сайті, в розділі «Портфоліо». Компанія оснащена сучасним обладнанням, яке дозволяє виготовляти продукцію будь-якого формату. Ви можете замовити рекламу для величезного банера або невеликого ситілайта. Займається агентство Ams й розробкою та виготовленням скроллерів.

Для створення широкоформатної реклами компанія використовує сольвентний кольоровий друк. Це універсальне рішення, яке дозволяє втілити в життя будь-які проекти. До того ж така технологія забезпечує високу продуктивність. Спеціалісти компанії виконують роботу в стислі терміни.

Сольвентний друк приваблює дизайнерів тим, що дозволяє передавати всі деталі та відтінки. Продукція, отримана з його допомогою, виходить яскравою і насищеною. До того ж фарба не вицвітає. На малюнок не впливає ультрафіолет, пил та осадки. Примірний термін експлуатації широкоформатної реклами, створеної за даною технологією – до трьох років.