Комфортний мікроклімат в салоні автомобіля дуже важливий, особливо для тих водіїв, які багато часу проводять в дорозі. Підтримка оптимальної температури дає можливість відчувати себе добре і вільно. Про це дбати автомобільний кондиціонер.

Крім регулювання температури система кондиціонування може підтримувати рівень вологості і виводити неприємні запахи з салону. Ідеальні + 18-23С підтримувати зовсім непросто. Під впливом зовнішніх і інших чинників кондиціонер в автомобілі час від часу може виходити з ладу.

Досвідчені власники автомобілів завжди перевіряють систему кондиціонування перед початком сезону, адже з початком спеки в машині повинно бути прохолодно. Сезонна діагностика полягає в повній перевірці обладнання, вимірюванні показників тиску і виявленні витоків холодоагенту (якщо вони є).

Точну діагностику, ремонт і заправку кондиціонера Ви можете провести у нас!

3 причини через які не працює кондиціонер

Іноді кондиціонер може виходити з ладу. Це дуже неприємно, особливо якщо на вулиці дуже жарко і належить поїзда по задушливим розпеченим міських вулицях. Є три основні причини, які призводять до неполадок системи:

1. Механічні. Якщо в системі закінчився холодоагент, або сталася його витік, кондиціонер працювати не буде. В цьому випадку потрібно знайти місце пошкодження і усунути його.

2. Електросистеми. Ряд проблем з електронікою може вивести з ладу систему кондиціонування. Наприклад, це може бути згорілий запобіжник або поламане реле. Подібні проблеми можна усунути в нашому салоні.

3. Забруднення. Це дуже поширена причина поломки кондиціонера - забився фільтр або конденсор автоматично блокують роботу кондиціонера. Регулярна або термінова очистка поверне до життя вашу систему.

Заправка і ремонт кондиціонера - послуги за доступною ціною

Все необхідне обслуговування системи кондиціонування ви можете отримати в нашому салоні. Якими послугами ви можете скористатися:

  • аналіз роботи кондиціонера;
  • повна заправка автокондиціонера;
  • дозаправка фреону;
  • дозаправка компресорного масла;
  • пайка трубок;
  • заправка та ремонт автокондиціонера;
  • діагностика на герметичність азотом і ін.

Чому варто звернутися в Заправку кондиціонера на Солом'янці?

Якщо ви шукаєте місце, де вам нададуть кваліфіковану допомогу за доступною ціною - наш салон ідеально підійде. Ми гарантуємо своїм клієнтам:

  • високий професіоналізм майстрів;
  • широкий спектр послуг;
  • швидке і точне виконання роботи.

Ми працюємо так, щоб наші клієнти залишилися задоволені. Безліч позитивних відгуків підтверджують, що нам це вдається. Будемо раді бачити Вас і Ваше авто!

https://www.avtokondicioner.kiev.ua/