Давайте поглянемо очима того, хто хоче залишити коментар.

Disqus - система чи точніше кажучи соціальна мережа для коментарів та обговорень.

Ми - споживачі вже багато років впевнено знаємо, що багато коментарів в інтернет магазинах купуються і не відображають справжньої, реальної емоції чи враження від товару чи послуги. Скажемо більше, більшість коментарів - фейкові.

Та що ж робити нам, звичайним покупцям. Як перевірити інтернет магазин або ж просто якість конкретного товару? Більшість шукають справжні відгуки на форумах. І дійсно відгуки там можливо на 80 % справжні, та чи задумуємось ми скільки нашого часу забирає пошук цих правдивих відгуків? Напервно ні. Це ж так захоплює.

Давайте подивимось де ж можна шукати справжні відгуки швидко і зручно:

- сторінки та групи у Фейсбук

неймовірна кількість читачів інтернету користується такою соцмережею, як Фейсбук. Думаю і ви теж. І саме тут дуже зручно знайти реальні відгуки та думки споживачів. Адже щоб залишити відгук споживачеві точно потрібно існувати і бути зареєстрованим. Як шукати ці відгуки. Якщо у магазину є сторінка у соцмережі Фейсбук, перейдіть на цю сторінку та пошукайте відгуки. Ось наприклад:

https://www.facebook.com/pg/beybik.com.ua/reviews/?ref=page_internal

Так ви дуже швидко прочитаєте всю правду про магазин, продукцію та обслуговування.

-сервіси для відгуків

Віднесіться до пошуку таких сервісів відповідально. Адже серед них теж є накопичувачі фейкових відгуків. Давайте розглянемо Disqus. На нашу думку - це найсучасніший сервіс для коментарів з усього світу. Він буде для вас помічником, якщо ви багато купуєте закордоном.

Disqus дуже зручний. Щоб залишити відгук не потрібно заходити окремо на сайт розробників і в кабінеті щось там залишати. Достатньо залишати відгуки на сайтах де встановлений віджет Disqus. І зробити це дуже легко Disqus дозволить залишити свій комент увійшовши через аккаунт Facebook, Google +. У Disqus можна створювати власний канал відповідно до своїх вподобань, ділитись враженнями та обговорювати. І відповідно всередині мережі можна знайти обговорення відповідно до своїх вподобань. Читаючи відгуки про обраний товар ви будете впевнені, що вони залишені реальною людиною.

Спеціально для Бейбік Одягайко (https://beybik.com.ua)