Багато, хто затіває ремонт думають що авторський нагляд за виконанням ремонтних робіт не є таким важливим питанням. Але це є чистим помилкою. Багато компаній пропонують нагляд за будівництвом і вносять це як незначний додатковий витрата в бюджет ремонту. Якісний нагляд за будівництвом має на увазі відповідальне виконання ремонтних робіт, сумлінним витратою будівельних матеріалів і якістю результату. Конструктор, які стежить за всім процесом, повинен ознайомитися з ходом робіт: починаючи від самої розбивки будівлі на ділянки до пристрою покрівлі, час від часу контролюючи при цьому відповідність проекту. Авторський нагляд потрібен у першу чергу для того, щоб клієнт був спокійний за точне і якісне виконання всіх робіт.

Необхідність авторського нагляду

Після як підписано угоду, складені всі папери і до ремонту вже приступає команда робочих, фактично і починається саме напряжно час. Необхідно сконцентрувати увагу на тому, щоб план містив такі головні креслення, як основний план, прямовисна планування, картограма земельних робіт, технічні мережі, системи дренажу, поверхові плани, лад розрізи, фасади, стрімкі комунікації, системи крокв, покрівля, більш складні будівельні вузли і деталі.

Є певні обов'язки, які виконують консультанти під час авторського нагляду. В їх обов'язки входить регулярний виїзд на місце роботи і будівництва, і перегляд за реалізацією всіх будівельних планів на належному рівні. В обов'язковому порядку порівняння наскільки відповідає виконання робіт заявленим в плані, а також коригування цього плану згідно обговоренню з замовником. В такому випадку, консультант є довіреною особою, посередником між бригадою будівельників і замовником. Також в обов'язки консультанта входить і творча частина всього замовлення - проектування та коригування ландшафтного та інтер'єрного дизайну і нагляд за ретельним виконанням задуманого в точності з планом.

NVB Architects-Studio - студія креативних і творчих людей

Одна з кращих компаній, яка надає всіх спектр послуг починаючи від проектування плану і закінчуючи дизайном найменших деталей на будівельному ринку в Україні. Команда професіоналів орієнтується на потреби і переваги замовників і створює проект, який повністю втілює всі побажання своїх клієнтів. Подивитися ціни по ремонту квартир є на сайті https://nvb-architects.com.ua/, на якому можна замовити всі необхідні послуги.