Львів - дивовижне місто з багатовіковою історією. Багато туристичних агенств і приватників пропонують величезну кількість екскурсій по місту та області. Але жодна компанія, крім "Леофлай» не подарує Вам саме незабутню і чудову подорож - політ на повітряній кулі над просторами Львівської області або ж по іншим областям Західної України.

Літати на повітряній кулі люди почали ще дуже давно. Колись це був єдиний спосіб відчути себе немов пташкою в хмарах. Зараз же, така подорож - незвичайна і дуже загадкова. Ми звикли до літаків, багато хто вже літав на вертольотах. Але на повітряній кулі, напевно, літали лише одиниці. І всього за 3 тисячі гривень Ви легко можете піднятися в небо на 200-500 метрів. А при бажанні і хороших погодних умовах висота польоту може скласти зовсім півтори тисячі кілометрів. Погодьтеся, це навіть звучить заворожуюче!

Адже, катання на повітряній кулі Львів http://leofly.com.ua/ - це шалено романтично. Подаруйте своїй дівчині або дружині таку прогулянку на річницю або ж просто, щоб урізноманітнити Ваше життя. Або, можливо, Ви хочете зробити незвичайне визнання в любові або покликати улюблену заміж? Що ж, це чудова можливість. Напевно, ніхто не зможе Вам відмовити в таких обставинах. Адже позитивні і щасливі емоції, які Ви подаруєте своїй половинці, допоможуть з позитивною відповіддю.

Маршрутів польоту дуже багато. Один з найпопулярніших - над замками Львівщини. Напевно Ви бачили ці замки знизу. Але зверху вони постануть для Вас в новому, незвичному вигляді. Ви зможете побачити те, що раніше не помічали.

Створити особливий і незвичайний день з компанією "Леофлай" дуже просто! Замовляйте політ на повітряній кулі і отримуйте заряд незабутніх емоцій! Подаруйте особливі відчуття своїм близьким. І не забудьте зняти на відеокамеру приголомшливі види, пролітаючи над ними на висоті пташиного польоту.