Чому у 2018 році так популярні відкатні ворота

Відкатні ворота надійно захистять вашу територію, вони будуть доречно виглядати і впишуться в будь-яку архітектуру будинку. Приймайте участь в щоденних акціях і купуйте ворота недорого. У нас оперативна доставка до будь-якого населеного пінку Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ. З ними вам гарантовані надійність, безпеку і комфорт. В інтернет-магазині БРАМА МАРКЕТ є ворота, що складаються, а також рулонні, гаражні, відкатні автоматичні. Увесь асортимент можна поглянути тут https://brama-market.lviv.ua/products/category/vidkatni-vorota-ryterna-alutech-doorhan У нас свій завод по виготовленню воріт у Львові, гарантія на воротні системи складає до десяти років!

Відкатні ворота для вулиці Alutech у Львові, технічні параметри

Розсувним воріт притаманна досконалість в деталях:

 • Виготовлення комплектуючих на власному виробництві зі строгим контролем якості.

 • Таку модель відкатних систем, як Alutech ADS 400 можна оформити деревом, алюмінієвими профілями, сендвічнимі панелями. Вибирайте внутрішнє і зовнішнє оформлення.

 • Як матеріалом для воріт білоруськи виробники користуються якісним алюмінієвим сплавом, покритим полімерною фарбою. Воротам гарантується стійкість до корозії і атмосферних опадів.

 • Жорстка і міцна конструкція завдяки поєднанню рамного і шинного профілю.

 • Ресурс роботи пружин розрахований на 25000 циклів, це приблизно 15 років щоденного використання.

 • Закриті кріплення, завдяки чому зловмисникам складно потрапити в приміщення.

 • Плавний рух полотна завдяки використаним поліамідних роликів та нейлонової зубчастої рейки.

Які найпопулярніші розміри та варіанти дизайну вуличних воріт ми пропонуємо

Пропонуємо різноманітні розміри воріт, також виготовимо системи з урахуванням індивідуального вашого замовлення. Розміри найпопулярніші вказуються в міліметрах.

 • Ворота Alutech 3000х2085 мм,

 • Ворота Alutech 3000х2210 мм,

 • Ворота Alutech 3250х2085 мм,

 • Ворота Alutech 4000х2335 мм.

Наша компанія радить вам забарвити ворота білим, коричневим, червоним, синім, шоколадним відтінком. Також на вас чекає безліч варіантів заповнення. Це не тільки панель типу сендвіч, можна обрати профлист, деревину, тощо. Ми також можемо запропонувати вам дизайнерську художню ковку воріт та встановлення італійської системи автоматизації.

Де можна купити відкатні ворота для вулиці Alutech?

Побувайте в наших салонах воріт, їх легко знайти в кожній області. Крім того, в нашому салоні БРАМА МАРКЕТ Львів є привітний і кваліфікований персонал, який відповість на всі ваші запитання, що стосуються покупки воріт і щодо того, як правильно за ними потім доглядати. Наші номери вказані на сайті компанії. Ми проведемо вам якісний монтаж за прийнятною ціною усього 1500 гривень. Якщо ви вирішите зробити покупку в фірмовому салоні, вас буде чекати знижка 20% на покупку воріт з автоматикою європейського виробництва. Слідкуйте за щоденними акціями. Які переваги пропонує компанія Alutech при покупці відкатних вуличних воріт? Компанія виробник автоматичних гаражних і вуличних систем Alutech постійно вдосконалюється і рухається вперед. У білоруського виробника можна замовити бічні двері, вбудовану в фасад секційних гаражних систем, таким чином, їх використання буде ще комфортніше. Крім того, тільки у компанії Алютех є сертифікати: Qualicoat, гарантує якісне покриття (Швейцарія), Seaside, що гарантує стійке лакофарбове покриття екструдованих профілів до іржі (Швейцарія), атестат якості №BY112-02- 1-0- 0263 алюмінієвого сплаву в екструдованої профілі (Білорусь).