При необхідності купівлі чи оренди недорогого житла у передмісті Києва, переважна більшість людей розглядає Бровари як найбільш оптимальне місто з різних точок зору. Об’єкти нерухомості у цьому районі мають високу популярність серед населення різних вікових груп.

Це обумовлено безпосередньою близькістю до столиці і паркової зони, наявністю дитячих та спортивних майданчиків, освітніх установ, розвиненою соціальною інфраструктурою і зручним транспортним сполученням. Однією з основних переваг придбання чи орендування житла тут, у Броварах, є невисока вартість квадратного метра у порівнянні зі столицею.

Чому варто обирати житло у Броварах: вигідні сторони

Бровари – один із найпопулярніших районів серед передмість Києва, який приваблює потенційних покупців і квартиронаймачів великим вибором варіантів і відносно низькими цінами. Часто квартири у цьому місті порівнюють з приміськими будинками, оскільки також розташовані серед мальовничої природи на чистому і свіжому повітрі.

Ціни на об’єкти у новобудовах залежать від певних чинників: готовності будівель, місця розташування, квадратних метрів приміщення. Відмінна особливість – наявність великої кількості висотних житлових комплексів і постійне зведення нових, що здаються в експлуатацію декількома чергами.

Житло на вторинному ринку коштує набагато дешевше, ніж на первинному. Для тимчасового проживання можливо обрати варіант у старому центрі, де зосереджені переважно невисокі будинки, у приватному секторі чи у новому центрі, де пропонують житло преміум класу. Тому орендувати чи купить квартиру в Броварах можливо у будь-якому районі. В кожному випадку потрібно вибирати об’єкт індивідуально, орієнтуючись на власні вимоги і очікування.

Вартість житлових об’єктів

Орендувати квартири, за умови довгострокового проживання, пропонують за такими цінами:

  • 1-кімнатну – від 3500 гривень;
  • 2-кімнатну – від 6500 гривень;
  • 3-кімнатну – від 5500 гривень.

Подобово можливо зняти житло за 350 гривень і вище, в залежності від умов проживання і кількості кімнат.

Вартість об’єктів у місті в середньому складає:

  • від 14000 гривень за кв. м. – на вторинному ринку;
  • від 16500 гривень за кв. м. – у новобудовах.

Транспортна розв’язка

До найближчої станції метро – Лісова, – можна дістатися на особистому транспорті за 5 хвилин, а на громадському – за 20 хвилин. Тому до центру столиці можливо доїхати за 40-50 хвилин. Саме транспортна доступність міста стає причиною того, що більшість осіб готові віддати перевагу недорогому житлу в передмісті, аніж високовартісній столичній власності.

Розвиненість інфраструктури

У місті зосереджена велика кількість спортивних секцій, загальноосвітніх шкіл, басейнів, художніх і музичних шкіл. Для проведення дозвілля дорослі і діти можуть відвідати аквапарк, боулінг-центр, спортивно-стрілецький комплекс, картинг-клуб. Здійснити покупки можливо у мережевих маркетах, на ринках, у продуктових і непродовольчих магазинах. У центрі цілодобово працює один магазин і супермаркет.

Це місце зручне не тільки для проживання, але і для організації активного родинного відпочинку і виховання молодшого покоління.