Якщо ви живете в місті Полтава та активно цікавитеся в Польщі і в інших європейських країнах, ви потрапили за правильною адресою. Наше кадрове агентство вже довгий час успішно займається працевлаштуванням за кордоном українців, полтавчан у даному державі. Ми маємо величезний досвід. І на нашому рахунку складається понад тисячі працевлаштованих вдячних клієнтів. Саме у нас роботу в Польщі можуть відшукати і жінки, і чоловіки різноманітних спеціальностей, кваліфікації.

З якої причини багато українців так активно цікавляться працевлаштуванням в Європі?

Все тому, що Законодавство європейських країн, включно з законодавством Польщі, включає у себе можливість для іноземних громадян працювати в країні. До того ж, наші не прості часи в європейських державах можна розраховувати на гідну та стабільну зарплату, європейські стандарти життя, чудові трудові умови, а також стійку впевненість у майбутньому благополуччі. Крім усього іншого, українці зацікавлені в роботі у Польщі з причини своєї географічної близькості до нашої держави, величезному подібності культур і мов.

Відшукати роботу в Польщі своїми силами без іншої допомоги досить не просто

При цьому існує величезна ймовірність даремно витратити гроші та час. Аж надто поширений обман у сфері працевлаштування. Ось чому, якщо ви хочете знайти роботу в Польщі або в іншій країні Європи, більш ефективно звертатися за допомогою до експертів. Наше кадрове агентство в Полтаві пропонує виключно легальні вакансії в Польщі для українських громадян.

 

Кадрове агентство в Полтаві вже довгі роки успішно співпрацює з найбільш перспективними польськими фірмами, займається підбором кадрів для них. У тому випадку, якщо ви першокласний фахівець у певній сфері діяльності (IT, транспортна, рекламна, медична, інженерна, наукова, будівельна та інші сфери), можете сміливо розраховувати на отримання вже добре знайомої вам роботи, з подальшим підвищенням кваліфікації. Але навіть якщо ви не маєте певної професії, і для вас теж знайдеться прийнятна робота в Польщі.

Наші кадрові фахівці завжди знайдуть відповідні вакансії в Польщі як для українських жінок, так і для українських чоловіків. Не сумнівайтеся, наші вакансії дуже ретельно пере перевіряються, всі вони реальні. Ми співпрацюємо виключно за попередньо складеним офіційною угодою. Запропонована вакансія повністю буде відповідати заявленим вимогам. Наші клієнти отримують гарантію працевлаштування.

Сайт агентства http://work.poltava.ua