Витрати на придбання та утримання мебелі для готелів та ресторанів у Львові складають значну частину витрат операторів готельного бізнесу. Як правильно підійти до питання меблювання, на що треба звернути увагу в першу чергу, які труднощі пов'язані з закупівлею та сервісним обслуговуванням меблів для готелів? Відповіді на усі ці питання ви знайдете на http://divalstudio.com.ua/

Підбір меблів для готелю не тільки творчий, але й технологічний процес, що вимагає знання мінімальних вимог до оснащення готельних номерів різних категорій, які прописуються у спеціальних адміністративних та правових документах. Також існують і негласні галузеві стандарти, і питання контролю якості та безпеки продукції, що поставляється меблів.

Купувати готові меблі або меблі на замовлення?

Це досить складне питання, не має однозначної відповіді. Зауважимо, що стосовно до оснащення готелів під готовими меблями слід розуміти, насамперед, стандартні меблі. Але так як меблювання навіть не дуже великого номерного фонду передбачає закупівлю великої партії предметів інтер'єру, також часто виготовляються за попереднім замовленням за індивідуальними розмірами м'які або корпусні меблі для готелів.

Далі, існують види меблів, які ніколи не бувають стандартними. Наприклад, якщо стільці і столи для ресторану і кафе в більшості випадків стандартизовані і закуповуються великою партією, то барна стійка або кухонний гарнітур найчастіше потребують індивідуального виконання і виготовляються відповідно вимірами і поставляються в єдиному екземплярі або обмеженою партією. Також завжди індивідуальні предмети інтер'єру для тематичних люксових номерів, які оснащуються спеціальним дизайнерським проектом і, як правило, не повторюються. Необхідно відзначити, що виробники меблів дотримуються різних принципів в роботі з клієнтами: одні випускають тільки стандартну продукцію, а інші – тільки на замовлення, але найчастіше великі і відомі виробничі бренди працюють в обох напрямках одночасно.