Під контекстною рекламою розуміється різновид реклами в інтернеті, основне завдання якої - максимально відповідати запитам потенційної клієнтури і не бути нав'язливою. Тобто розміщення рекламних оголошень зазвичай здійснюється відповідно до інтересів потенційних покупців і змістом сторінок що просуваються. При такому підході до рекламування продукції або послуг клієнти в праві самі вирішувати, кликати їм на оголошення чи ні. Таким чином, фахівцям ppc-profy.com вдається уникнути негативної реакції на рекламовані пропозиції.

Виходить, що дія контекстної реклами вибір і відбувається виключно відповідно до конкретних запитів. Тому при правильних налаштуваннях реклами, оголошення будуть відрізнятися високими якісними показниками, а, отже, магазин придбає клієнтуру і поліпшить показники продажів. Тому контекстну рекламу можна назвати інструментом, спрямованим на вирішення завдань щодо збільшення продажів і залучення нової клієнтури за допомогою інтернету.

Як це працює?

Устрій контекстної реклами досить простий. Завжди знайдуться товари або послуги, сайти або магазини, які необхідно прорекламувати. Незмінно знайдеться клієнтура, яка відчуває потребу в рекламованих товарах / послугах. При такому розкладі виникає необхідність в посередниках - майданчиках в інтернеті, на яких і буде розміщуватися реклама. Люди, які рекламують, самі або за допомогою фахівців, розміщують рекламні оголошення на таких майданчиках. Кінцеві результати, які характеризуються заявками або дзвінками, знаходяться в прямій залежності від якості налаштувань реклами. Тому, якщо відсутні знання в даній області, кращим варіантом буде довіритися професіоналам ppc-profy, тим самим заощадивши час і фінанси.