Чудовим способом донесення інформації про товари та послуги до потенційних споживачів є розміщення реклами на транспорті. З такою рекламою будуть ознайомлені жителі у всіх районах міста, та за його межами, в разі розміщення рекламної продукції на транспорті міжміського сполучення. Транспортна реклама є одним з найефективніших видів реклам завдяки широкому охопленню цільової аудиторії, великому розміру рекламної поверхні, зручному для сприйняття розташуванні (на рівні очей).

Компанія Priisk Group спеціалізується на виробництві й розміщенні зовнішньої реклами, в тому числі рекламою на транспорті, понад чверть століття. Приклади брендування транспорту розміщені на мережевому ресурсі компанії. Спеціалісти Priisk Group пропонують клієнтам максимально ефективний спосіб реалізації рекламної компанії під конкретну аудиторію та бюджет. Використання найсучасніших технологій дозволяє збільшити термін використання ПВХ плівки від п’яти місяців до шести років. Компанія пропонує дизайн проекту, розміщує рекламу, контролює стан носіїв, в разі потреби пропонує нові рішення. Серед послуг, що пропонує Priisk Group розміщення рекламної продукції на корпоративному автотранспорті. Послуга надається у понад ста містах й районних центрах країни, для чого використовуються ПВХ та роботи по лакуванню й фарбуванню. Рекламу розміщують на автобусах типу Богдан та Еталон, що курсують по міських маршрутах всіх міст країни, а також на тролейбусах та трамваях. Пропонується також виробництво й розміщення рекламних іміджів клієнтів на холодильному обладнанні, що є його власністю. Компанія Priisk Group виробляє й розміщує рекламні іміджі клієнта на вітринах торгових точок, та МАФів. Спеціалісти компанії мають великий досвід у виробництві статичної зовнішньої реклами: лайтбоксів, сітілайтів, штендерів, стел, банерів та ін.

У виробництві й розміщенні реклами на транспорті Priisk Group займає позицію лідера. Завдяки рекламній продукції від компанії Priisk Group, багатьом виробникам та торговельним компаніям вдалося досягти значних фінансових успіхів. Якісна транспортна реклама розмальовує сірі будні яскравими фарбами, сприяючи знайомству з корисними товарами та послугами замовників реклами. Люди, яким сподобалась реклама, з великою ймовірністю стають покупцями рекламованих товарів.