Будь-який водій далекобійник прекрасно розуміє, що найважче в утриманні вантажного автомобіля - це вартість запчастин і ремонту. Робочі вантажівки потребують швидкого і якісного обслуговування. У разі роботи з такими машинами час, який втрачено через ремонтні роботи, може коштувати дорожче самого ремонту. Саме тому будь-який власник автопарку зацікавлений в пошуку магазину, де можна купити запчастини і комплектуючі для вантажівок європейських марок, таких як: Мерседес, Вольво, Рено, Сканія і інших марок автомобілів, представлених на дорогах сучасної України.

Чи не менше самих вантажівок в якісних запчастинах потребують і причепи вантажних автомобілів. Справний причеп - це гарантія збереження вантажу і безпеки в дорозі. Для придбання запчастин на вантажні причепи Шмітц, Крон, Шварцмюллер і інших марок також необхідно вибирати постачальника тільки якісних запчастин. Тут діє принцип: «Скупий платить двічі». Неякісні деталі швидше вийдуть з ладу, і ваш автомобіль знову буде простоювати на станції технічного обслуговування, чим і принесе втрату прибутку. На запчастинах для вантажних автомобілів і причепів до них краще не економити.

 

Магазин SteelTruck надає приємні умови співпраці постійним покупцям. Завжди діють системи знижок і бонусів. Швидка доставка або самовивіз куплених запчастин. Консультанти магазину зможуть відповісти на всі питання, що цікавлять вас і ваших слюсарів та допоможуть підібрати ідеально підходящі вам запчастини і деталі за ціною, доступною для вас.