Відпочинок у Туреччині подарує цікаву поїздку, про яку Ви згадуватимете із захопленням та ностальгією. Адже це країна неймовірних вражень та унікальних подій, серед яких можна відзначити найбільш комфортні пляжі, відмінне обслуговування у готелях та чудову погоду протягом усього відпочинку. Туреччина припаде до серця практично кожному, адже її культура та традиції є надзвичайно багатими та насиченими. Щороку на відпочинок у Туреччині прилітають десятки мільйонів туристів.

Переваги відпочинку у Туреччині

Існує чимало переваг відпочинку у Туреччині, серед яких варто виділити найбільш основні. Тут можна підшукати відпочинок на різний смак та побажання. Вартість відпочинку може коливатись, в залежності від типу готелю та обраного курорту, який може мати власні особливості та певну тематику. Саме тому варто звертатись до професіоналів своєї справи, які рекомендуватимуть ті готелі та курорти, які відмінно відповідатимуть стилю запланованого відпочинку у Туреччині. Працюючи на ринку більше десяти років, фахівці компанії TravelRoom підберуть саме ті пропозиції, які найбільше відповідатимуть вимогам та побажанням, адже вибірка готелів може бути влучною лише після розуміння стилю відпочинку та індивідуальних побажань. Саме тому так важливо звернутись до фахівців, які можуть гарантувати наявність повного переліку бажаних послуг.

Готелі Туреччини

Різнопланові готелі можуть пропонувати чимало цікавого та захоплюючого, адже відпочинок у Туреччині може бути на різний гаманець. Широкий вибір готелів дає можливість обрати саме той відпочинок у Туреччині, який найбільше відповідає індивідуальним побажанням. Чимало готелів пропонують популярну систему «все включено», яка дозволяє не обмежуватись у харчуванні, а насолоджуватись відпочинком у повній мірі. Система « All-inclusive » пропонує широкий асортимент харчування в необмежених кількостях, починаючи зі сніданку, включає ланч, обід, полудень та вечерю. Для Вас приготують страви на вогні та ексклюзивні страви. За такою системою відсутні усі обмеження у харчуванні, за винятком алкоголю, який передбачає лише спиртні напої національного виробництва. Останнім часом широкої популярності набуває система харчування «ultra all inclusive», яка включає шведський стіл протягом цілого дня і відрізняється від « All-inclusive » лише наявністю марочних алкогольних напоїв іноземного виробництва. Такі готелі як правило налічують п’ять зірок та можуть включати особливі послуги, по типу СПА, індивідуальна прислуга, площадку для гелікоптера.

Великою перевагою для відпочинку у Туреччині є відсутність віз, що економить час на їх виготовлення та звичайно кошти. Також транспортне сполучення доволі просте, адже авіапереліт подарує швидку та комфортну подорож практично із більшості обласних центрів України. Важливо пам’ятати, що ціни на переліт у сезон є найдорожчими, саме тому варто планувати відпусту у Туреччині завчасно, коди вартість білетів є значно дешевшою.