Карпатська місцевість чарівна та незвичайна. Тут є велика кількість різних звірів та рослин. Кожен знайде те, що зможе його надихнути на нові досягнення, звершення та рішучі дії. Аби відпочинок був незабутнім варто ретельно підходили до відбору житла.  Готелі в Буковелі, то є великий скарб добробуту, пошани та доброти. Кожного гостя тут зустрічають з посмішкою та розкритими обіймами. Проте всі вони мають власні унікальні послуги, принципи наданнях житла та досягнення, саме тому так важлива обрати правильне житло.

Готельний комплекс «Фоміч» - вдалий вибір для відпочинку

Готель «Фоміч» як і багато інших закладів у Буковелі розмістився неподалік гір, тому з кожного вікна відкривається приємний краєвид на засніжені чи зелені спуски. Поруч с цим закладом є підйомники, що спрощує перебування на курорті. Окрім лиж та сноубордів також в оренду можна брати снігоходи. Для нових спортсменів є навчальні курси по зимовим видам спорту. У самому Буковелі налічується порядку 55 км трас з різною складністю, тому своє місце зайде і доросла людина, і дитина.

Доповнює бездоганний відпочинок чудовий готель. У «Фомічі» на постояльців чекають декілька номерів кімнат та цілі котеджі. Є домівки, де вміщується 2-3 сім’ї. В таких помешканнях є і спальні, і ванні кімнати, гостина, і кухня. Поруч з самим котеджом є невелика стоянка для автомобілів та мангал для приготування м’яса чи овочів. Завдяки такому проживанню компанії відчувають себе більш вільно, наче вдома.

Основні номери розміщені в загальному корпусі готелю. Всі кімнати розраховані на 2-6 чоловік. Є можливість у будь-який номер поставити дитяче ліжко та зробити его повністю розрахованим під немовля. У комплексі є такі номери:

  • Deluxe ;
  • Deluxe трикімнатний;
  • HoneyMoon Room
  • Люкс з балконом;
  • Люкс мансардний;
  • Напівлюкс Superior з балконом;
  • Напівлюкс Superior з виходом на терасу;
  • Напівлюкс без балкону;
  • Напівлюкс мансардний.

Всі кімнати знаходяться близько одна до одної, потому що весь готель розмістився лише двоповерховому будинку. Якщо у готелі святкується весілля, корпоративні вечірки, дні народження, то таке планування житла добре, бо вся гості будуть поруч один з іншим. В отельному комплексі також є власний ресторан, сауна та басейн. Це також величезний плюс для відпочинку великою компанією.