Повноцінне відновлення після алкоголізму можливо тільки в медичному центрі за підтримки кваліфікованих фахівців. Важливо розуміти, що це тривалий процес, який займає не менше трьох місяців. Будь-які обіцянки досягти результатів за коротший термін – відверте шарлатанство.

Бажаєте дізнатися, як можна лікуватися від алкоголізму? Зробити це можна на http://narko-centr.com.ua/uk/likuvannya-alkogolizmu/

Чому відновлення триває так довго?

Порушення в роботі організму, викликане тривалим вживанням спиртного, – це тільки верхівка айсберга. Куди більш серйозні процеси відбуваються у психіці залежного.

Змінюється світосприйняття, емоційні реакції, система цінностей. І якщо нормалізувати фізичні процеси можна за допомогою ліків, дієт і грамотно вибудуваної фізичної активності, то відновлення особистості вимагає злагодженої роботи психотерапевтів, психологів і самого залежного.

На сайті кліники доктора Кадирова на http://narko-centr.com.ua/uk/ ви можете дізнатися більше про ефективне лікування алкоголізму.

Програму для кожного пацієнта лікарі складають індивідуально, з урахуванням всіх психологічних особливостей. Реабілітаційний курс включає в себе елементи методик, які довели свою ефективність в лікуванні алкоголізму:

- арт-терапію;

- гештальт-терапію;

- транзакційний аналіз;

- елементи програми «12 кроків»;

- психодраму;

- кінезиотерапію;

- тілесно-орієнтовану терапію.

Лікування в медичному центрі також включає в себе програму фізичного відновлення:

- усунення супутніх соматичних захворювань

- збалансовану дієту;

- помірні фізичні навантаження.

Позбавитися від алкоголізму може будь-яка людина, незалежно від статі, віку, соціального стану та віросповідання. У Клініці доктора Кадирова застосовуються програми, які дозволяють звернути назад деградацію особистості навіть на IV стадії залежності.