Корозія - один з найстрашніших ворогів вашого автомобіля. Цього неможливо уникнути, проте кожен дбайливий власник авто прагне якомога краще захистити свою машину від шкідливого впливу іржі. Антикорозійна обробка автомобіля в Києві дозволяє суттєво збільшити терміни експлуатації автомобіля. У нас ви можете провести цю процедуру швидко і за доступною ціною.

Антикорозійна обробка авто в Києві – це додатковий захід, який ви можете виконати за власним бажанням. Боротьба з корозією починається ще на заводі. Автомобіль ґрунтують і фарбують, змащують окремі частини мастикою і захисними речовинами. Всі ці дії призначені для захисту кузова. Залежно від обсягу і типу таких робіт, а також від виду матеріалів виробник дає гарантію захисту на різний термін. Антикорозійна обробка автомобіля в Києві необхідна для того, щоб кузов якомога довше виглядав презентабельно, залишався цілим і міцним.

Що включає антикорозійна обробка авто?

Повна обробка дає захист для днища, арок колес, рами, порогів, лонжеронів, зварних швів, прихованих порожнин, «загібочних» з'єднань капота, дверей і багажника. Цей процес проводиться в три етапи. Місця корозії очищають і знежирюють, а також обробляють спеціальними складами. Потім їх задувають гарячою сумішшю під великим тиском. Така обробка вимагає спеціальних навичок і професійного обладнання.

Якщо ви шукаєте де краще зробити антикорозійну обробку авто, запрошуємо в наш салон. Ми виконаємо її швидко, якісно і недорого.

Для обробки автомобілів ми використовуємо тільки якісні матеріали і професійної обладнання. Наші майстри мають солідний практичний досвід, який дозволяє виконувати таку роботу на найвищому рівні.

Антикорозійна обробка проводиться в три етапи:

1. Підготовка. Поверхня очищається, знежирюється і обробляється складом.

2. Обробка днища, колісних арок, порогів і лонжеронів. Установка підкрильників та захисту.

3. Нанесення складу на внутрішні поверхні фельонок дверей, багажника, капота.

Ціна обробки автомобіля цілком доступна. Вона залежить від трьох чинників:

• який матеріал використовується;

• які роботи були проведені;

• марки та габаритів авто.

Ви можете замовити:

  • повну обробку;

  • часткову обробку;

  • «економ комплекс»;

  • «міні комплекс».

Детально про кожен вид послуги і її вартість ви можете дізнатися у наших консультантів.

Ми будемо раді подбати про Ваше авто!