Будівельна група «Синергія» перша в рейтингу компаній-забудовників передмістя Києва

22 грудня 2017 інформаційно-аналітичний портал «Мінфін» опублікував рейтинг будівельних компаній, що працюють на території Київської області. У ньому БГ «Синергія» посіла перше місце, продемонструвавши великий відрив навіть від найближчих конкурентів.

У 2017 році «Синергія» ввела в експлуатацію 9 житлових будинків (944 квартири). Для порівняння: компанії, які посіли друге і третє місця, за той же період повністю закінчили будівництво лише по 6 будинків (594 і 478 квартир, відповідно).

 

Хто із забудовників брав участь в рейтингу?

Даний рейтинг оцінював досягнення будівельних компаній в Київській області. Для того, щоб стати учасником рейтингу, забудовнику необхідно було здати в експлуатацію хоча б один житловий об'єкт протягом 2017 року.

До рейтингу увійшли 44 компанії, що будували багатоквартирні будинки під Києвом: в Ірпені, Бучі, Софіївській та Петропавлівській Борщагівці, Гатному, Крюковщині, Вишневому, Броварах, Борисполі, Вишгороді та інших населених пунктах.

Аналітики порталу «Мінфін» вже не вперше порівнюють результати роботи компаній забудовників. Їх оцінка визнана об'єктивною, що відображає реальний стан локальних ринків нерухомості. Раніше «Мінфін» публікував рейтинг забудовників Києва, що став корисним орієнтиром для покупців та інвесторів в столичну нерухомість.

 

Що дозволило «Синергія» посісти перше місце в рейтингу?

Лідером ринку нерухомості Київської області БГ «Синергія» стала завдяки закінченню будівництва житлового комплексу «Синергія 3» в місті Ірпінь.

За оцінками експертів, «Синергія 3» відповідає всім вимогам сучасного житлового комплексу, який:

  • знаходиться в зручному, з точки зору транспортного сполучення, і екологічно чистому місці;
  • відрізняється розвиненою внутрішньою інфраструктурою (магазини, підприємства побутових послуг, дитсадок, дитячі майданчики, прогулянкові зони, місця для паркування автомашин і т.д.);
  • пропонує доступне сучасне житло високої якості.

Слід зазначити, що квартири позиціонуються як недороге житло, побудоване з сучасних міцних і екологічно чистих матеріалів, з плануванням, що відповідає вимогам будь-яких груп покупців (самотні люди, молоді сім'ї, сім'ї з дітьми і т.д.).

БГ «Синергія» будує не просто будинки

Важливим фактором, що забезпечує успіх Будівельної групи «Синергія» на ринку житлової нерухомості Київської області, є філософія бізнесу, що враховує інтереси в першу чергу інвесторів, власників нерухомості, мешканців.

Разом з будівництвом житлового комплексу облаштовуються зупинки міського транспорту, з'являються комерційні приміщення для бізнесу, що працюють в інтересах городян, соціальна інфраструктура.

Інвестувати в нерухомість, побудовану БГ «Синергія», вигідно і безпечно. Згідно з рейтингом «Мінфіну», вона визнана кращим забудовником 2017 року серед аналогічних компаній Київської області, що мають сертифікати або декларації Державної архітектурно-будівельної інспекції України про відповідність збудованого об'єкта проектній документації. Укладачі рейтингу подбали про те, щоб в нього не потрапляли компанії з юридичними проблемами, порушеннями або сумнівною історією роботи.

БГ «Синергія» працює на ринку нерухомості з 2011 року. За цей час компанія не допустила затримок у будівництві або виникнення інших проблем для своїх клієнтів.

Чому купувати квартиру в передмісті - вигідно

Поки що низькі ціни на житло в Ірпені, Борисполі, Броварах та інших містах, які мають хороше транспортне сполучення з Києвом, дозволяють недорого придбати нові квартири. При цьому якість життя в них практично нічим не відрізняється від столичних стандартів.<

З іншого боку, розвиток інфраструктури в прилеглих до Києва містах і їх популярність серед інвесторів дозволяє прогнозувати більш швидкі темпи зростання цін на нерухомість, ніж в столиці або в середньому по Україні.

Будівельна група "Синергія" пропонує великий вибір нерухомості, як уже в готових комплексах, наприклад, ЖК "Синергія 2", ЖК "Синергія 2+", так і на етапі будівництва: ЖК "Green Side" або ЖК "City Park".

Більш детальну інформацію про рейтинг і його переможця можна отримати на порталі «Мінфін» і офіційному сайті БГ «Синергія».