Електронна комерція являє собою розвинений бізнес в наш час. І багато бізнесменів зацікавлені в тому, щоб пізнати його таємницю. Як виявилося, знаючим людям не важко дізнатися методи, які використовує успішний конкурент. Чому?

Значимість інтернету настільки велика, що навіть найбільші інтернет-компанії при бажанні перетворюються у відкриту книгу. Перш за все це стосується продажів споживчих товарів в мережі, так як конкуренція серед них стрімко зростає. Отже, потрібно шукати ефективні способи ведення в цьому напрямку.

Який вид електронної автоторгівлі вибрати?

Рано чи пізно, але приходить момент, коли підприємець замислюється над тим, як краще організувати виробництво або збут продукції, не забуваючи також про потреби ринку в товарах і послугах. Розглянемо варіанти.

1. Торгівля через соціальні мережі. Передбачає швидкий набір передплатників і різке зменшення їх кількості. Причина: необхідно безперервно оновлювати сторінки, стежити за їх дизайном і цікавою інформацією, а для цього потрібні фахівці. Плюс купувати автозапчастини передплатники будуть тільки в разі поломки автомобіля, тобто доведеться чекати обсягу продажів.

2. Приблизно так само йде справа з інтернет-магазинами. Вони вимагають чималих фінансових вкладень, великий колектив співробітників, причому бажано кваліфікованих, а це ще додаткові витрати.

3. Електронна дошка оголошень має кілька розділів різної тематики. Але продуктивними можуть бути деякі, тому що часто не все використовуються. Висновок: навряд чи автомобільні запчастини будуть добре продаватися.

4. Інтернет реклама. Вважається, що реклама в пошукових системах результативна. Це правда. Але не у всіх випадках працює. Найчастіше це рулетка.

Вихід є.

З огляду на всю специфіку автомобільного бізнесу і реалізації запасних деталей для авто, необхідний пошук нових рішень. На сьогоднішній день оптимальним є використання електронних торговельних майданчиків. Інше їх назва - маркетплейси. Це місце, де одночасно присутні різні постачальники з запропонованим асортиментом товарів.

Стати майданчиком для всіх відразу - приваблива і цікава перспектива для великих гравців ринку інтернет-торгівлі. Це відкриває масу можливостей для розширення, завоювання нової аудиторії.

Як приклад слід привести відому торгівельну площадку https://avtopro.ua. Пройшовши певний шлях розвитку, вона змогла досягти високих результатів і на даний момент є одним з провідних лідерів в електронній комерції з продажу автомобільних запчастин.

Які переваги маркетплейса Авто.Про?

  • велика кількість зареєстрованих покупців і відвідувачів
  • прийнятні ціни
  • швидкий пошук необхідних товарів
  • зрозумілий дизайн
  • створення якісного каталогу запчастин
  • безпеку скоєних транзакцій
  • взаємовигідне співробітництво покупця і продавця
  • дозволяють швидко вибрати найбільш вигідну пропозицію