Вітчизняний виробник TIMBO спеціалізується на виготовленні шкільної форми для хлопчиків і дівчаток, в асортименті його товарів також і одяг на всі пори року. У нинішньому сезоні шкільна форма 2017-2018 зберегла тенденції класичного крою, але придбала елементи модерну. Лаконічний крій без зайвого пафосу створює образ старанного учня. Одяг хлопчиків виглядає просто і стильно. Дівчаткам дизайнери пропонують прикрасити деталі сукні модними поясами з пряжкою або бантом, як завжди актуальна мереживна манишка або гіпюрове жабо. Щоб подбати про індивідуальність, можна зробити вишивку на комірі, додати оригінальні аксесуари: косинку, краватка.

шкільна форма timbo

Модельєри радять дівчаткам звернути увагу на такий доступний варіант зміни способу як банти, кольорові колготи та взуття в тон або контраст до кольору сукні. Така незначна деталь дозволить залишатися в рамках форми, але виглядати стильно.

Купити шкільну форму в Україні недорого і гарної якості

Все більше часу діти проводять в школі на заняттях, і все суворіше стають вимоги батьків до одягу для дітей. Купити шкільну форму в Україні не складе труднощів. Однак з усього різноманіття товарів рекомендує звернути увагу на вітчизняного виробника. Одяг торгової марки TIMBO зручна, практична і, головне, відповідає тенденціям молодіжної моди. У популярних моделях діти не тільки ходять в школу, але і з задоволення бігають після уроків. При створенні нової колекції 2017-2018 ми використовували оригінальні аксесуари, щоб дитина могла проявити індивідуальність.

За колірну основу ми взяли спокійні тони сірого, чорного, бордового, темно-синього кольору. А також залишили улюблену всім клітку. Наші моделі поєднують якість пошиття і комфорт при носінні. Юний учень або молода модниця зможуть вибрати одяг на свій смак, залишаючись в рамках вимог школи.

Затребуваними, як і в колишні сезони для дівчаток, є костюми зі спідницею. Модельєри попрацювали над дизайном і випустили ряд «святкових» виробів з оригінальним кроєм. Під них легко підібрати блузки, які представлені на нашому сайті в широкому асортименті.

Шкільна форма в інтернет-магазині TIMBO

Ми рекомендуємо звернути увагу на шкільну форму інтернет-магазину TIMBO. І ось чому:

  • TIMBO - це вітчизняний виробник, якому можна довіряти.
  • При конструюванні одягу використовуються лекала, що враховують вікові особливості фігури малюків.
  • Обов'язково залишається тканину на допуски, не буде так, що випадково потягнеш одяг по шву, і він розійдеться (як це відбувається у деяких азіатських виробників).
  • Матеріал виготовлення використовується переважно натуральний.
  • Дотримується контроль якості виробів.

Перевагою нашого інтернет-магазину також є лояльна цінова політика та увага до потреб покупців. Ви можете зв'язатися з менеджерами за телефонами, вказаними на сайті або в зручний для вас час написати за адресою електронної скриньки.