Іспит TOEFL – це міжнародний тест, призначений для оцінки володіння англійською мовою на академічному рівні. Здають його іноземці, які вирішили вчитися, працювати або жити в одній з англомовних країн. Сам по собі тест досить складний, тому ми розповімо охочим здати TOEFL як підготуватися до нього найбільш ефективно.

Цiкавить підготовка до TOEFL по скайпу? Ознайомтеся з нашою пропозицiєю.

Для якісної підготовки до даного тесту необхідна хороша стратегія. Сьогодні існує багато різноманітних схем та методик навчання людей, охочих здати TOEFL. Але, незважаючи на наявні відмінності, вони базуються на одному – ретельного опрацювання кожної секції. Іспит TOEFL має 4 розділи, кожний з яких перевіряє певний навик: читання, письмо, вміння сприймати мову на слух і використовувати англійську мову в живому спілкуванні.

Секція Reading представлена 3-4 текстами і 40-50 питаннями, на які треба відповісти після їх прочитання. Щоб справитися з цими завданнями, під час підготовки необхідно постійно працювати над розширенням словникового запасу, регулярно читати англомовні тексти на різні теми, швидко вчитися розуміти зміст прочитаного та визначати ключові моменти.

Розділ Listening вважається одним з найбільш складних у всьому тесті. Він перевіряє у кандидата навички аудіювання, пропонуючи прослухати лекції (монологи і діалоги) і відповісти на 35-50 питань. Під час підготовки до TOEFL рекомендується слухати аудіокниги і радіо (наприклад BBC), а також дивитися телепередачі та фільми на англійській мові. Особливу увагу потрібно приділити акцентам, інтонаціям і вимові.

Ще один розділ підвищеної складності – Speaking. У ньому всього 6 завдань, але мовний бар'єр заважає багатьом з ними впоратися. Кандидату потрібно в усній формі висловити свою думку з приводу озвученої проблеми, а також відповісти на завдання після читання і прослуховування текстів.